Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen keveset...

Gabszem kérdése:

Másnak is ilyen keveset alszik a babája nappal?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos és születése óta szinte semmit nem alszik napközben. Csak kb. 2x20 percet, meg sétálás közben kicsit. Az éjszakákat végigalussza, de sokszor az esti lefektetés is nehézkes.
2012. ápr. 17. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az én kisfiam sem egy álommanó. Volt, hogy az első hetekben déltől éjjel fél 1ig semmit nem aludt. Most már legalább az esti lefekvéssel nincs gondunk és 11 előtt már alszik, most 4 hónapos, kb 3 hós korára alakult ez ki. Napközben meg fél óráknál nem nagyon alszik többet, 2-3szor. Örülj, hogy az éjszakát végigalussza. Én inkább ezt választom, mint hogy 2 óránként keljen éjjel is :)
2012. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 9 hónapos lesz, az éjszakát 3 hónapos kora óta végigalukálja. Most jelenleg este fél8-8-tól alszik reggel 7-8ig egyhuzamba, hogy nem ébred fel. De napközben nem jutunk előbbre, nem jön be neki a 2 alvás. Fél óra után kipattannak a szemei és fent van. vagyis 3x alszik 30 percet. Van, hogy sikerül 2x aludni. De ez nagyon ritka. Szóval a kislányom se nagy alvó napközben. De egyet értek, inkább éjjel aludjon, mint napközben sokat. És napközben nem nyűgös. Ha álmos elalszik.
2012. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyetértek, csak kiváncsi voltam , hogy más is van-e így.

néha aggódom, hogy miért nem alszik többet, de megnyugtató hogy nem egyedüli eset.

2012. ápr. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!