Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Rota vírus elleni oltást...

A Rota vírus elleni oltást beadathatom 4,5 hónapos babámnak ha a kötelező oltástól még nem telt el 4 hét?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy összefüggésben lenne mert hallottam olyanról hogy egyszerre adták be a kötelezővel csak a védőnőm találgat és félek hogy kicsúszunk az időből holnap adatnám be aztán 4 hét múlva megint így pont bele férnénk a 6 hónapba.Meg akkor nem dobtuk ki a pénzt az ablakon.
2012. ápr. 17. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a rotát a kötelezövel együtt adták be. szerintem azért nem baj együtt, mert nem okoz a rota lázat csak hasmenést, a másik meg hasmenést nem okoz.
2012. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is együtt adták a kötelezővel.
2012. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adható, igen, nekünk is 2 hét telt el a 2 között.
2012. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem beadják neki holnap,ha nem én nem itathatom meg vele?
2012. ápr. 17. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
adható együtt a kötelezővel. Mi egyszerre 3-at kaptunk: DiPerTe és Prevenar, előtte a rota. érdemes a rotával kezdeni, egy síró babával megitatni nehéz lenne. De te nem adhatod be neki, mert be kell írni az oltási könyvbe, orvosi aláírással.
2012. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!