Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vírus lehet? Reggelre...

Milyen vírus lehet? Reggelre belázasodott (38,1). Lázcsillapító után 2 órával már 38.8 volt a láza.

Figyelt kérdés

Semmi más tünet, jókedvű, eszik rendesen, csak bágyadt a láztól. Most alszik (ismét lázcsillapítót adtam). 14 hónapos.


Persze a dokit hívtam, ki fog jönni, Ő mondta hogy ez valami vírus lesz.

A nagyobbik gyerkőcnél is pont ennyi idősen volt a 3 napos láz. Egyik sem jár közösségbe (bölcsi-ovi).


Tudom, majd a doki megmondja, de tapasztalatokat írjatok, kinél mi volt a baj.


2012. ápr. 16. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem kötekedni akarok veled, de szerinted honnan kéne tudnunk, így látatlanban a gép előtt ülve, hogy mi a baja a gyereknek, főleg, hogy annyi támpontot írtál, hogy lázas. Várd meg még kiér a doki és ő majd szépen megvizsgálja és megmondja, hogy mi a gond. Ő ült vagy 5 évig az egyetemen, hidd el ő jobban tudja.
2012. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy mondjátok meg mi lehet a baja, csak hogy TAPASZTALATOT ÍRJATOK, hogy csak láznál kinél mi volt a baj.

Ha elolvastad volna végig rendesen, akkor nem írnád hogy "nem akarsz kötekedni".

2012. ápr. 16. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld, tudok olvasni. De szerinted, mégis, egy lázból arra kell következtetni, hogy ha más gyerekének is volt már láza,akkor egy és ugyanaz a betegség? Millió egy okból lehet láza a gyereknek. Ezért írtam, amit írtam. De oké, sikerült megsértődnöd, mikor semmi bántó szándék nem volt bennem...
2012. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy egy és ugyan az, és azt sem, hogy erre következtetnék.

Csak TAPASZTALAT, KINÉL MI VOLT HA CSAK LÁZAS VOLT.


Nem sértődtem meg, csak nem értem miért kell azt gondolni, hogy szakorvosi véleményt várok. Csak annyit szerettem volna hogy ha másnál is volt ilyen (egész nap magas láz és lázcsillapító sem segít), akkor kinél mi volt a baj. Ennyi. Délután jön a doki.

2012. ápr. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!