Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete kezdtem a hozzátáplálás...

2 hete kezdtem a hozzátáplálást, tízóraira kap zöldséget, adhatok neki uzsira tejpépet? (anyatejes)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom kb 6 hónaposak vagytok?Szerintem adhatsz neki.De egy kis gyümölcs nem lenne jobb?
2012. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5 hónapos múlt. Külföldön élünk, itt a zöldséget ajánlják. De próbálkoztam almával, fájt a hasa, őszitől meg ment. Így maradt a zöldség az bejön, nincs baj vele.

Kaptam Milumiles tejbegríz pépet, ami 4 hóstól van. Azért gondoltam, mert éjjel egyre többször ébred.


Köszi a gyors választ!

2012. ápr. 17. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyorsan haladtok. Én több ok miatt nem adnék. Egyrészt a tejtartalom miatt (allergén, amit nem jó délután bevezetni, mert mi van, ha bajt okoz éjjel), másrészt szerintem nem feltétlenül fogja emiatt átaludni az éjszakát, ugyanis -csak tippelek persze - de az ébredéseiben a mozgásfejlődése, a fogzása inkább játszik szerepet mint az, hogy éhes...
2012. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz. En 6 honaps koratol adom uzsira a tejpepet, azota az ejszakat atalussza,ha megebred akkor is csak a cumijaert. En milumil-ha rizspeppel kezdtem. Ezt javasolta a gyermekorvosunk kezdesnek,sot meg receptre is felirta (mert hipoallergen) igy feleannyiba kerult. Szerintem ezt kiprobalhatod, finom vanilia izu. Az en lanyom szerette, pedig iszonyatosan valogatos.
2012. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!