Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás de hogyan?...

Hozzátáplálás de hogyan? Délelőtt adtok babátoknak zöldséget (krumpli, Sárgarépa) vagy délben? Eddig csak gyümölcsöt kapott, amiket délelőtt adtam neki. Még csak másfél hete kezdtük a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy kezdtem,hogy a délelőtti szopi után kóstoltattam meg vele a gyümölcsöt.majd kiváltottuk a délelőtti étkezést.utána elkezdtem neki adni a zöldségeket délben,de ezt az evést még nem sikerült kiváltanunk.uzsonnára pedig tejpépet kap.
2010. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Mi 3 hete kezdtük a hozzátáplálást. Elöször almát adtam neki délelőtt, szopi előtt. Az ízlett neki és pár nappal később már délután is adtam. Egy héttel később barackot kapoott, szintén délelőtt. Az annyira nem jött be ezért másnap almával keverev kapta. Délután is ugyanígy. Ezen a héten a krumplinál járunk, ezt kb 1-2 óra tájban, ebédidőben adom neki, utánna szopi. Még csak kóstolgatja az ízeket, remélem 1-2 hét múlva valamelyik gyümölcs, vagy zöldség egy szopit kivált.

2010. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6-8 hónapos koráig: déleben gyümölcs, (7 hós koráig utána ic cici) a többi anyatej

8-10 h: délben főzelék, dü gyümölcs, túró, joghurt

10-12: ebéd, uzsonna és reggelire pép vagy kenyér, vaj...

1 éves korától velünk vacsorázik, azt eszik, amit mi

Nagyjából eddig délelőtt is cicizett, mots 17 hónaposan reggel, este ami fix, délután nem mindig.

2010. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!