Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkázótáskát vegyek?

Milyen pelenkázótáskát vegyek?

Figyelt kérdés
Milyet ajánlanátok, ami nem túl drága (max. 7-8 ezer Ft)? Kisfiúnak kellene. Likeljetek légyszi képet, ha tudtok.
2012. ápr. 17. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez se rossz.De a babakocsitokhoz nem volt?

2012. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi nem jó a link.Itt egy másik.

[link]

2012. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olcsót. Felesleges drágát venni, mert általában a márkát fizeted meg (de azért élőben jó lenne megnézni, hogy mennyire strapabíró, mert azért gondolom nem lenne jó pár hónap után újat venni. Nekünk ilyen van, már 1,5 éve használjuk:

[link]

2012. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A babakocsinkhoz külön kellene venni 14 ezerért, és még nem is tetszik.
2012. ápr. 17. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen fajta babakocsit vettetek?Általában a legtöbbhöz alapból jár.
2012. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ABC design babakocsink van, már két éve vettük a kisfiamnak, akkor kaptunk egy pelenkázótáskát, de az már eléggé elhasználódott, most szeretnék egy újat venni.
2012. ápr. 17. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,


én ilyet vettem, szeretem:


[link]


Van többféle színben is.

2012. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

www.babakocsicentrum.hu


Sokféle színben, mintázatban van. van benne egy nagy rekesz, abban gumi szorítókkal kisebb dolgokat be lehet rakni, oldalt két rekesz (cumisüvegnek pl.), elől egy rekesz iratoknak pl.


Az általad írt ár alatt van. ha gondolod fényképezzem az enyémet.

2012. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen.

Utolsónak pedig megköszönném, ha töltenél fel fényképet. Próbáltam megnézni, de valamiért nem működik az oldal.

2012. ápr. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!