Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S OS Sóskát főztem habarással....

S OS Sóskát főztem habarással. De a natúr joghurt romlott volt amit beletettem. Ha megeszi a baba, lehet baja?

Figyelt kérdés
Akkor vettem észre mikor belekóstoltam a joghurt maradékába főzés után.
2012. ápr. 17. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

IGEN!!!! Felnőttnek is lehet baja, nemhogy babának.

Komolyan nem értem a kérdést... Romlott kajával etetni a babát?!?!? Mi a következő? Szemét?

2012. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Romlott tejterméket babának??? Ugye nem komoly a kérdés?
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerinted??

Te megennéd. nem hiszem. De a babádnak, a legdrágább kincsednek a világon meg odaadnád?? Már maga az hogy megkédezel egy ilyet abszurd!!

2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elgurult a gyógyszered?
2012. ápr. 17. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Tudom biztos nagyon fusztráló lehet hogy dolgoztál vele, főztél lehet még anyagilag is számít és most ki kell dobni... de ha egyszer romlott volt a joghurt akkor csak a szemétbe való máshova nem :I
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké akkor aki nem tud intelligens hangnemben írni az lépjen tovább.nem direkt tettem a kajába hanem nem gonrtdoltam hogy megromlott mert a szav.ideje még 2. hét volt.
2012. ápr. 17. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy direkt vagy sem, a lényeg az, hogy romlott az egész főzelék.

Boríts a wc-be és főzz valami mást!

Vagy Te meg fogod enni és azt nem tudod, hogy együtt egyétek e a babáddal?

Nem is értem, hogy miért vagy felháborodva a normális válaszokon, hiszen mindenki azt írta, hogy ez már sajnos kuka.:(

2012. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Senki sem írta hogy direkt tetted a kajába, csak azt hogy abszurd a kérdés. Gondolom a válaszolókban fel sem merült volna hogy megetetik ezt a babával, ezért reagáltak ilyen hevesen.

Ha romlott ételt főzöl, legyen az hús, tejtermék, akármi, akkor az az étel nem ehető, vagyis kuka. Bosszantó, de ki kell dobni, nem érdemes kísérletezni.

2012. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gonolom, szerencsetlen kerdezo nem tervezi odaadni igy az etelt, hanem odaadta, MIELOTT eszrevette volna, hogy romlott joghurtot tett bele. Vagyis, megfozte, odaadta a babanak, majd eszrvette, hogy rossz volt a joghurt, amit beletett. Ez szerintem elofordulhat.


Egyebkenet kb. 5-8 oran belul kihanyhatja vagy mehet tole a hasa, de ha holnap delelottig minden oke akkor nem lesz gond.

Legkozelebb kostold meg, mielott odaadod az etelt a babadnak, es ne aggodj, nagy baja nem lesz remelhetoleg. Esetleg ha valami nem oke, akkor reggel hivd fel azorvosotokat.

2012. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azt írta hogy ha megette a baba, hanem azt hogy ha megeszi a baba, ez azt feltételezi hogy még nem adta oda..
2012. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!