Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor van időd...

Hogyan és mikor van időd mozogni, edzeni baba mellett?

Figyelt kérdés

10 hós a kisfiam, és már igazán vissza kéne nyernem a régi formám, de nem tudom, mert nem tudok lemenni edzeni. Csak velem van el a baba, és anyámmal. De neki nem tudom odaadni, mert egész nap dolgozik. Egyedül vasárnap tudnék lemenni edzeni, de egy nap a hétből olyan kevés, hogy már le sem megyek. Megőrülök már ettől, ahogy kinézek!

Itthoni tornát is próbáltam, de nem engedi a kisfiam, mert amint meglátja, hogy elkezdek ugrálni, mozogni a tv előtt, elkezd sírni, hogy vegyem fel, és csüng a lábamon.

Mit tegyek? Ötletek?



2012. ápr. 17. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Baba- mama torna vagy amikor alszik esetleg? Vagy ha apa hazaer o is atveheti te meg tornazol egyet.
2012. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, amikor alszik, akkor lehetne, csak akkor szoktam főzni, takarítani, vagy esetleg szundítani én is kicsit, mert ha nem alszom napközbe fél órát valamikor meghalok, mert még mindig 4-szer kelünk éjjel.
2012. ápr. 17. 22:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen az a baba-mama torna? Ér valamit egyáltalán? Nekem kiadós kardió edzésre van szükségem, nem tutyi-mutyi egyet jobbra-kettőt balra, három lábemelésre...?)
2012. ápr. 17. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, két gyerkőcöm van, egy 2,5 éves (minioviba jár 4 hónapja) és egy 11 hós. Én dolgozom is mellettük, főként itthonról, néha irodából (saját vállalkozás, alkalmazottakkal, tehát folyamatos és feltétel nélküli meló). Én hetente 3-szor járok Curves-be. 30 perc, öltözéssel együtt is 40 perc. Addig anyósom vigyáz a babára, akkor megyek, amikor megyek az oviba (előtte 40 perccel). A kicsi elég anyás, de elviseli, ilyenkor van uzsi, mama megeteti, mire végeznek, peluscsere, már otthon is vagyunk. Nekem nagyon bejött a Curves, 5 hónapja járok (akkor nem kérte már a cicit a baba) és 72 kilóról 62-re fogytam (persze nem csak a torna, hanem élettani fogyás is). A kicsi meg egyébként legszívesebben nem válna re rólam, de muszáj próbálkozni. Ha nem kap lehetőséget, mással nem is lesz el. Anyukád nem tudna munka után 50 percet vigyázni a babára? Akkor beleférne.
2012. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17hónapos fiam is sokszor kel éjjel,baromi fárasztó,de el kell hataroznod magad és csinálni. Én vagy reggel megyek futni,addig apuka vigyáz rá,vagy edzek itthon,amíg alszik. Rubint Rekanak van baba-mama torna dvd-je,érdemes kipróbálni!
2012. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hajnal 4-kor ill. 5-kor kelek heti 5-ször!

4 hónapos a fiam! Mindennel együtt 35 kg jött fel rám, ebből két hónap alatt már lement kb. 16, de még mindig nem szeretek tükörbe nézni!

2012. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igazuk van a többieknek, elhatározás kérdése. Nálam is csak ezen múlt - elképzelni sem tudtam, hogy fér bele majd az életünkbe, de megoldottuk. Mivel főként ugye az urának akar újra tetszeni az anyuka, nálunk a tornában kiemelten támogat a párom: heti 3-szor nagyon igyekszik időben (este fél7) hazaérni, s így el tudok még menni a 30 perces tornára a közelbe. Az eredmény olyan látványos volt, hogy örömmel ér haza a hét többi napján is fél7-re - bár akkor nem megyek tornázni:))
2012. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Heti 2x1óra mindenképpen kell,hogy elinduljon valami.+figyelni az étkezésre. Nem koplalni csak azért odafigyelni.Este 6után max nem megterhelő kajcsikat.


Én az első babámmal 58kg voltam.

15kg-ot híztam,ami nagyon lassan ment csak le vagyis rajtam maradt azért egy jó pár pedig szoptattam végig ami állítólag fogyaszt,de nálam mégsem!! Igaz semmit nem tettem érte,meg mozogtam mert egy porcikám sem kívánt és nem is figyeltem az étkezésre.

1éves szülinapján még mindig 64kg voltam ami nekem nagyon sok mert előtte 56-58kg voltam. Közben megfogant a kistesó,akivel szintén 10-12kg-ot híztam, és eldöntöttem,hogy sokkal jobban fogok figyelni ha már nem szoptatok! Most márciusban töltötte az 1évet én meg ott álltam úszógumival a hasamon és vastag zsíros combbal.


Elegem lett belőle. Eldöntöttem,hogy valamit kell változtatni a siker érdekében. A szopizást nem hagyta abba a kicsi fiam(most is szopizik 20hós),de nem volt több kifogás! Elkezdtem járni tornázni heti 2x.

Páron sietett haza így este 6ra oda is értem az órákra.


Alapból gyűlölöm az ugri-bugri dolgokat,de találtam egy fantasztikus mozgást: BEAUTYROBIC a neve.

Annyira szuper!!! Lassú mozgások vannak benne(tudom követni),szuper zene,has,derék,csípőre megy a mozgás elsősorban. Olyan jóga és aerobik keveréke.

Budapesten van a Jászai térnél a Roxy studióba.

Azóta már nem csak heti 2x,hanem hétfő,kedd,szerda és csütörtöki napokon!! Szóval kifogás nincs.Teljes függőséget okoz!! :)

[link]



Szóval ezt csináltam pár hónapig,májustól-augusztusig heti 2x. Akkora önbizalmat adott!! Igazi nőcis mozgások vannak benne!! Imádom!! Most 57kg vagyok. Igaz egy jó darabig tartottam azt,hogy este 6 után vagy edzés után nem eszek semmit csak joghurtot zabpehellyel(nem a cukrosat).+gyümölcs Nagyon finom volt és tudtam,hogy csak jót teszek vele magammal.

Napközben normálisan étkeztem.

Ennyi nem volt nagy áldozat!!

És működik!!

Tényleg jó szívvel,minden anyukának csak ajánlani tudom,mert én vissza kaptam önmagam!!Persze a párom is örül,hogy már nem kismama polókba járok,mert utáltam a hasamat... :)

Van előtte utána képem,mert mérni akartam a különbséget és sokkoló! :)

Konkrétan vékonyabb és izmosabb vagyok mint terhesség előtt.


Csak egy NAGY ELHATÁROZÁS kérdése az egész...


SOK SIKERT!!

2012. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és az én fiam is nagyon anyás volt,sírt nagyon,de kb. a 3.alkalomkor már integetett és mosolygott mikor indultam el. :) Szóval csak szoktatni kell.


+Én 2x1,5órát utaztam be PESTRE minden alkalommal,a Beautyrobic miatt,mert semmit nem találtam itt helyben ami ennyire hatásos lenne+ilyen jó hangulat ami az órákon van. :)

2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!