Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kora óta alszik...

Mennyi idős kora óta alszik külön szobában a babátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
3 napos kora óta:)
2012. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
első vagyok rosszul írtam. koraszülött volt és 3 hét után hozhattuk haza a kórházból. utána még 2 napig egy szobába aludtunk (első gyerek), majd a 3. naptól külön:)
2012. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
3 honapos kora ota, akkor, amikor eloszor ataludta az ejszakat. Koztunk aludt addig, s igy nehez volt szamara a szetvalas. Ha lesz meg gyerekunk, nem igy csinalom. Kulon mozesben altatnam az agyam mellett, s ha mar meg tud fordulni, akkor rakom at masik szobaba, vagy eleve masik szobaban altatom. De koztunk nem alhat. (nagyon jo volt, de csak neki artok vele, mikor nem engedem meg neki tobbe, hogy velunk aludjon.)
2012. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11 hónapos kora óta.
2012. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Mindkét gyermekem már az első itthon töltött éjszaka a saját szobájában aludt.
2012. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1,5 éves, még velünk alszik, nem is tudom hogy fogom bírni, mikor külön tesszük...pár hónapon belül szeretném.
2012. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Szintén mindkét gyerek az első pillanattól külön szobában, illetve ők ketten már együtt egy gyerekszobában :)
2012. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most csináljuk a gyerekszobát, 8 hónapos lesz.
2012. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Mióta hazamentünk a kórházból.
2012. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy hazahoztuk egyből a szobájában aludt. Ott is szoptattam meg a nyugágyamon.

Imádja a szobáját.

Kezdetben annyira oda volt érte, hogy 3,5 hónapos koráig nem maradt meg a nappaliban vagy a mi szobánkban se az ágyon fekve, se a földön fekve.

Nagy nehezen szoktattam ki. Azóta a szobába csak reggel játszik magában, amíg én pakolok és ilyesmi.

Napközben pedig kint vagyunk a konyhában vagy a nagyszobában.

6 hónapos koráig volt hogy a nagyszobában vagy a mi szobánkban altattam el, de ahogy betöltötte csak a saját ágyában volt hajlandó elaludni.

2012. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!