Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükségünk lesz testvérkocsira?

Szükségünk lesz testvérkocsira?

Figyelt kérdés

Sziasztok! a kisfiamnak december végén születik a kistesója, akkor lesz ő 14 hónapos.

szerintetek szükségünk lesz tesókocsira? vagy hogyan tudom majd megoldani a közlekedést?

gondoltam kengurura is, de nem tudom ez télen mennyire megoldható. a "nagy"fiam nem tudom hol tart majd akkor (kicsit lusti a mozgásokkal, pl. későn fordult át, kúszni is csak akkor ha nagyon muszáj), de gondolom hóban, fagyban, latyakban nem nagyon számíthatok arra, hogy a saját lábán közlekedjen.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

ráadásul nekünk kocsiba kell ülnünk ha valahova menni akarunk (város széli ipartelep), így ha tesókocsit kell venni, annak minél összecsukhatóbbnak kell lenni, mert picike autónk van :(

Köszönöm, ha adtok tanácsot!


2009. jún. 20. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Mi testvérfellépőt használunk a babakocsira. Bevált.

Ha megunja a kétévesem, akkor jön gyalog, ha elfárad, visszaáll rá.

2009. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
És ha a kicsit hordozó kendőbe rakod??Úgy is berakod kabát alá,hogy ne fázzon a másik meg mehetne a kocsiba,ha meg már jó idő lesz a nagyobb is fog tudni menni..én láttam olyan testvér fellépőt is amire letud ülni..csak hát télen az elég hideg...Én annó a babámat 3hetesen már a kendőbe vittem és nagyon élvezte.11hós baba mamája
2009. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát..., ez az átka a kis korkülönbségnek. Én nem tudom hogy oldottam volna meg, mert 15 hósan kezdett el járni a lányom, de néha még most is babakocsizunk. 2 éves. Szerintem kell a testvérkocsi, a fellépő nem lesz elég.

Az enyém 2,5 lesz mire megszületik a tesó, úgyhogy ő már tud majd motorozni mellettünk, bár télen az is érdekes lesz...

2009. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Igen? És ha megunja a motorozást, te cipeled tovább. Esetleg két kocsit akarsz egyszerre tolni?

Hiodd el, hogy a fellépő a legjobb megoldás. Persze nem túl hosszú sétákhoz, max. 1 órásra.

2009. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak az utolsó előtti. A motorozást az én esetemben írtam, mert a lányom 2 éves és több km megtettünk már motorozva, egyáltalán nem cipelem, mivel terhes vagyok és nem szeretnék elvetélni. De amúgy sincs hozzászokva ahoz hogy ölben legyen. De tudom, hogy nem minden gyerek ilyen. De aki még nem tud járni( mert a kérdező gyereke még csak 14 hónapos lesz és nem biztos hogy tud majd járni) szóval annak elég kényelmetlen lehet a testvérfellépőn állni. Egy olyan korú gyerek még aludni is szokott a kocsiban.
2009. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem a testvérkocsi lenne a jó,mert túl kicsi még,hogy 14 hónaposan megálljon a fellépőn.A lányom most 14 hónapos,már elég szépen jár,de nem tudnék hosszú útra menni vele,mert ha elfárad hová teszem?2 hónap múlva születik a kistesó és mi már beszereztünk egy testvérkocsit.Igaz használtan,nem került sokba,de így nyugodtabb vagyok,hogy mindkettővel megoldom kényelmesen az utazást.Viszont azt nem tudom,hogy melyik típus ami kicsire összecsukható.Remélem sikerül jó megoldást találnotok.
2009. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! mivel mindenféle ötlet és tanács érkezett, örülnék még tapasztalatoknak.

egyelőre fogalmam sincs a megoldásról :(

a hordozókendő is okosnak tűnik, de lehet hülye a kérdés, de kabát alatt jó a babának? kap levegőt? tudnék vigyázni rá, miközben a másikat tolom?

2009. jún. 20. 12:49
 8/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj,a kabát alatt jobb a babának.én 3hónapos kora óta kenguruval vittem,mivel semmiképp nem maradt meg a kocsiban.akkor még javában tél volt.a szövetkabátom pont átért minket,nagyokat sétáltunk.szerintem még ez a legpraktikusabb.bocs,hogy kérdezek,de milyen az a testvérkocsi?
2009. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Félreértettél! Nem a gyereket, hanem a motort tovább cipelni.
2009. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A testvérkocsiban 2 gyerek ülhet, egymás mögött, vagy mellett. [link]


szerintem a motorozás januárban nem lesz jó...

a kenguruval meg az a gondom, hogy autóval kell mennünk egy darabig. ott hordozóban betakargatva a csöpp, majd nekem kabát le, kenguru föl, baba bele stb.?

mert mi kocsi nélkül nem tudjuk ki se tenni a lábunkat :( város szélén, forgalmas út mellett lakunk. se járda, se semmi...

2009. jún. 20. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!