Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év feletti babának mennyi...

1 év feletti babának mennyi gr/dkg húst kell adni egy adagban és hányszor egy héten?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

kell???

azt és úgy add ahogy te is eszed, a húst vágd kicsire neki.

ennyi. annyit egyen és abból amennyi jól esik neki

2012. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyit amennyit megeszik!

Az én fiam minden nap eszik húst,talán 1 hónapban max.1-2x nem kap!

2012. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor most pontosítanék. 2 foga van, nem tud rágni, a főzelékébe keverem. Nem is hajlandó csak pépeset.

Másik dolog pedig, hogy úgy tudom van valamilyen ajánlás, hogy minimum mennyi húst egyen a baba.

Szóval akkor most mennyit adjak?

2012. ápr. 18. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy ízlik neki.

Süthetsz neki natúran, fűszer nélkül pl csirke-vagy pulykamell szeletkéket, ha pépesen, akor pedig diónyi husi kell kb egy főzelékbe.

2012. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs a húsban, ha elfogadja, minden nap tehetsz a főzelékbe, szerintem a diónyi jó egy főzelékbe.
2012. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Igen,azt nem írtad,hogy mennyi foga van!

Én megfőztem neki a cs.mellet,és jégkocka tartóba fagyasztottam le,1 adagba 1 kockát pürésítettem!

2012. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem író is ajánlotta...1 adag főzelékbe .1 normál jégkockányit szoktak tenni,a védőnőm szerint is.

Ez kb 200 gr főzelék hússal.

Az én lányom 1 éves ,minden nap kap húst.

Persze nincs kőbe vésve,hogy kell ...nem történik semmi,ha 1-2 nem kapnak a babócák:)

2012. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kb így csinálom, de sokszor bolti kaját is adok, így sosem tudtam eleget adok -e neki.
2012. ápr. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!