Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet allergiás egy éves...

Lehet allergiás egy éves kislányom?

Figyelt kérdés
Most épp náthásak vagyunk, 14 hónapos a kicsim.Folyik az orra, kicsit köhécsel.Mikor udvarra megyünk, ömlik a "víz" az orrából, és folyik a könnye.Mikor bejövünk a lakásba, hamar elmúlik.Ha allergia,akkor gyerekorvostól kell beutaló vizsgálatra?És nem fogják agyonbökdösni?
2012. ápr. 18. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet allergiás. beutalt 1 év múlva kérhetsz. agyon bökdösik, de ez nem fáj, na meg vért vesznek, abból is sok mindent megállapíthatnak.

nem véletlenül nem csinálják ezt a fajtát 2 éves kor alatt, sőt szerintem ha csak tavasszal folyik az orra, könnye akkor ne is csinálj belőle nagy ügyet, ráér az a vizsgálat.

orvosnak mutasd meg, fenistilt majd felír, na meg calciumot, ezek csökkentik a tüneteket

2012. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

nem tudom, én ezzel úgy vagyok, hogy ilyen korán azért nem vinném allergia vizsgálatra, még fejlődő szervezet, kinőheti, nehogy allergia gyógyszert kelljen szednie, tudod.


ha picit náthásak vagytok, tök normális, ha kint folyik az orra meg ilyenek.

Anyuka, az én lányom is ugyanennyi idős, és picit tessék okosabbnak lenni, józanabbul gondold végig a dolgokat, túl aggódásból még baj is lehet.

2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!