Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposan olykor még...

11 hónaposan olykor még mindig koszmós a feje a lányomnak, meddig fog ez tartani? Volt valakinél hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Unokámnak még 4 évesen is volt. Babaolajjal jól be kell kenni hajmosás előtt, az fellazítja és könnyebb lemosni.
2012. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen,ha látom,hogy van mindig beolajozom,majd koszmó elleni samponnal megmosom,el is tűnik,majd viszont utána valamikor újra előjön :(
2012. ápr. 18. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Babaolaj, jòl àtkefèlni puhàbb köröm kefèvel majd Babe sampon. Hagyd az olajat minèl tovàbb rajta, azzal kezdj egyszerre ahogy levetted a bodyt.
2012. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ha rendesen mosnátok, nem lenne olyan, nem kénd túlfélteni.Én mindkét fiamnál nekiesek mint tót az anyjának, sose lettek koszmosak.A barátnőim gyerekei meg igen, láttam mit neveznek ők hajmosásnak...
2012. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mitől félteném?A hajmosástól?Remélem most csak viccelsz!Rendesen van mosva a feje,ahogy minden.Ne légy rosszindulatú!
2012. ápr. 18. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
4.-nek: sajnos, ez hajlam, nem ápolatlanság. Ne ítélkezz, ha nem ismersz valamit.
2012. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
hogyne, anyám is így tanította, ő is látta másoknál is. Egyátalán nem rosszindulat, jól meg kell dörzsölni a fejet hajmosásnál.
2012. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szió, lehet h még nem sikerült megtalálni a leghatékonyabb szert, nem is egyszerű, mert annyi mindent írnak koszmóra...

Sokszori keresésre találtam meg én is frezis koszmó elleni olajat anno, ré egy évre adtam oda a tesómnak a maradékot, mert kb 4 használat után már nyoma sem volt a koszmónak.

Kevés kell belőle, nincs vakarászás, és szépen lehozza az elhalt bőrt...

Itt tudtok utánaolvasni:

www.koszmo.hu


ui:keressétek az akciósat! :)

2012. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. ápr. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!