Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15honapos fiammal haza megyunk...

15honapos fiammal haza megyunk 3 hetre a szuleimhez (kulfoldon elunk) es interneten szoktunk beszelgetni es maar mutogattak a csokitojasokat, mondtam h 3eves koraig ha nem muszaly nem nyomom neki a csokit. Mas is volt igy?

Figyelt kérdés
mar varom h haza menjunk csak kiakadok attol h ezt adjal neki enni meg azt.az o idejukben mas volt es az a kifogas h engem se tiltottak semmitol es semmi bajom,de ma mar olyaan vilagban elunk h minden mesterseges
2012. ápr. 18. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
egy csokitól nemlesz semmi baja. Én se adtam az enyémeknek,de húsvétkor, karácsonykor kaptak.Valami kis öröm nekik is kell,és a szüleidnek is, hagyd őket
2012. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne ilyen komolyan venned, egy kis csokitól 15 hónaposan semmi baja nem lesz. Az enyém már korábban is ette, nem túlsúlyos, minden nap mossuk a fogait és persze mértékkel kap jó minőségű csokiból. Örülj, hogy foglalkoznak vele, várják, meg akarják lepni. Tény, hogy sok minden mesterséges, de szerintem ezek a dolgok már kicsit túl vannak lihegve.
2012. ápr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most nem a csoki ellen vagy mellett szólnék! Igenis vegyék figyelembe, hogy Te mit szeretnél. Egy szülőnek senki nem mondhat ellen, de beszéld meg ezt velük, mert biztosan nem akarnak rosszat.
2012. ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is külföldön élünk, a helyzet ugyan ez csak nálunk nem A szüleimmel van a gond hanem az anyósommal.. nem fogja fel hogy attól hogy ő tömte a gyerekeit mindennel, én nem fogom. Persze otthon elmond mindennek hogy szegény gyerek nem kap semmi jót. Napi szinten eszi a szőlőt, mangot, almát, banánt és még sorolhatnám, imádja a gyümölcsöt úgyhogy nekem ne mondja hogy nem kap a gyerekem semmi jót..
2012. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy pici csokitól nem lesz gond. Három éves koráig úgyse tudod teljesen kivonni az életéből.

A mértéktelen édesség adást én sem pártolom, de Húsvétkor kapott egy picike kinder csokit ebéd után, a nagypapa majd kiugrott öröméből. Nem lett baja, azóta sem kap.

Ezen kár összeveszni a nagyszülőkkel.

Abban egyet értek veled, hogy te hozod a szabályokat, van, amiben én sem engedek, de ez olyan, amiben lehet picit lazábbnak lenni.

Kérd meg a nagyszülőket, hogy inkább vegyenek gyümölcsöt, joghurtot, mert az nagyon szereti a kicsi.

2012. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!