Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áprilisra második felében...

ÉvaEnikő kérdése:

Áprilisra második felében várom első babámat, ebben az évszakban milyen ruhadarabokat szerezzünk be neki mire megszületik? Miben szokták haza hozni a kórházból?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meleg cuccokat vegyél neki bőven.Az én lányom május közepén született,de bodyban,és rugiban hoztuk haza.Pár hétig még amúgyis vastagabban kell öltöztetni őket.
2012. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly április 27-én szültem. Mi még akkor fűtöttünk is. Nehéz megmondani, mert ilyenkor elég szeszélyes az időjárás. Készülj meleg holmival is. Mindenképpen hosszú ujjú body-k, pamut rugdalózó, kis kabát vagy kezes lábas, mindenképpen kell sapka. Készüljetek meleg takaróval a kocsiba. Mi mózeskosárba vittük haza a babát, úgyhogy pólyában volt - szerencsére be lehetett kötni az autóba, így teljesen biztonságos volt.
2012. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdezem én is, mert az április pont olyan szeszélyes, nem lehet kiszámítani előre mint pl. augusztusra érkező babáknál. Nyilván akkor már bundazsákot csak nem kell használni:-)Még abban segítsetek légyszi,hogy miből mennyit érdemes megvenni? Nem szeretném túlzásba sem vinni és végül a fele holmit nem adnám rá.56-os méreten kívül 62-est is szerezzük be azért ugye?
2012. febr. 15. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
szia! én is tavaly április 27.én szültem ,pont akkor volt szeles esős változékony idő ugyanakkor hideg már nem volt!persze a fűtés már nem ment (távfűtés) így fürdetéshez egy kis radiátorral fűtöttünk!Én hosszú badyban,vastagabb rugiban és egy kocsikabátkában hoztam haza a fiam,de már ekkor kiderült,hogy izzadékony s sok volt rá!szerintem hosszú badyból szerezz be többet mint rövidből!vastag kabátot,overallt viszont már nem érdemes szerintem!
2012. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én fiam pl 58 cm-vel született:)így az 56-os rugik közül egyből csak pár jött rá!szerintem 5-8 db hosszú (56) 5 rövid (56) 62-es ből 8 rövid,5 hosszú,rugi kb 10 db kell!
2012. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:-)Szép nagy babád született!!:-)Úgy néz ki,hogy az enyém sem lesz egy kis béby, szóval készülünk nagyobb ruhákkal is.
2012. febr. 15. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
56-ból elég két-három darab,62-ből már lehet több.
2012. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-3 db??nagyon kevés...pl a fiam nagyon bukós baba volt napi 2 öltöztetés minimum volt!!!!megsem szárad addig a maradék kombi+rugi!!
2012. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát igen nagy baba volt:)3700 gr és 58 cm!most 9 hónapos 78 cm és 9770 gr:) kellemes babavárást a maradék időre,és könnyű szép szülést,sok egészséget nektek:)
2012. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:-)
2012. febr. 15. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!