Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni olyan rongyit/...

Hol lehet venni olyan rongyit/szundikendőt/nyálfogót/ ki ahogy ismeri, amelyiken nincs állat fej se csörgő. Sima négyzet vagy téglalap alakú frottír vagy pamut kendő, nem plüss?!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Bocs de szerintem egyszerűbb varrni, üzletben még nem láttam olyan 'puritán' változatot, amilyet írsz.
2012. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
intersparban vettem kapucnis törölközőt, és azokhoz volt egy ilyen frottír rongyi, a csücskén volt egy minta, semmi más.
2012. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
chiccoban lehet venni un. nyálkendőt. két darabos, leo-poldi márkája van. Kb. 20x20-as nagyon puha kis kendő. Egy kis hímzés van rajta, semmi több. Szerintem ez megfelelne.
2012. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekünk puritán van, első gyereknek! De most nem látok sehol olyat, pedig disney-s nem olcsó volt, még se volt rajta csörgő idióta állat fej. De ha nem tudsz érdemben válaszolni a kérdésre ne tedd. Nekünk a puritán kendő is megteszi.
2012. ápr. 19. 09:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben válaszoltam a kérdésedre, semmi bántó nem volt a hozzászólásomban.
2012. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

IKEA- ban vettem ezt:

[link] Mondjuk, akkor még olcsóbb volt. Esetleg ugyanitt van nagyon olcsón, kéztörlő, amiből 4 ilyen rongyi is kijön, annyi, hogy el kell szegni.

2012. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, bocs, akkor félreértettem.
2012. ápr. 19. 10:14
 8/13 A kérdező kommentje:
A leopoldis aranyos. Arra is gondoltam, hogy veszek egy baba törölközőt szép hímzettet és abból csinálok egy kiskendőt, csak hát jobb lenne készen kapni, és nem feláldozni erre egy egész türcsit.
2012. ápr. 19. 10:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tetszik-e, mert ez tényleg elég praktikus és puritán :), de az enyém sima fehér textilpelussal rongyizik másfél éve (nem direkt, de az volt a feje alatt anno a büfik miatt és rákapott). Van belőle sok és nem kell aggódni, ha koszos lesz vagy elhagyjuk.
2012. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én mintás textilpelust vettem és félb vágtam, amjd a felet is félbe és összevarrtam. igy akkora lett mint egy negyed pelus
2012. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!