Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puha pelenkázómatracra praktik...

Puha pelenkázómatracra praktikus a frottír huzat?

Figyelt kérdés
Van értelme venni vagy felesleges?
2012. ápr. 11. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amit én használok: betegalátét. ne rémisszen meg a név,ez egy egyik oldalon kék vizhatlan másik oldalon viztartó puha anyg. 2 mérete van sokkal olcsóbb mint az alátétek a frottir nem jó mert ha bármi rámegy ki kell venni alóla. ez meg ha piszkos lesz,kidobod. gyógyszertárban kapható [link]
2012. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenképp a vízhatlan a legjobb (pl. PVC), mert ha egy kicsit folyékonyabb kaki kifolyik, akkor moshatod ki. A vízhatlanról meg csak letörlöd.
2012. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Pont az a lényege a pelenkázónak, hogy könnyen tisztítható, lemosható. Akár fél kézzel is, miközben a másik kezeddel a nyakig sz@ros gyerek lábát tartod :)
2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

alapvetően én sem értettem, miért árulják, mert hát azért vízhatlan meg lemosható, hogy hamar le lehessen törölni, minek tennék rá frottírt? csak gondoltam, hátha valami korszakalkotóra nem jöttem rá magamtól, ami a frottír előnye :)

2012. ápr. 11. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor praktikus, amikor már nagyobb a babád és viszonylag szilárdat kakil (az én kislányom kb 6.5 hónapos korától), nem kell naponta huszonnyolcszor huzatot cserélni rajta.

Én is betegalátétet használok, de annyit izeg-mozog a gyerek, hogy nálunk tényleg elkelne egy frottír huzat, amit nem gyűr össze mega alatt.

2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én textilpelust raktam alá. Ha letrotykolta akkor gyorsan kikaptam, ha szerencsém volt nem csaptam a falra a "cuccot", és kicseréltem, ha nem volt szerencsém akkor megalkottam a legdizájnosabb falmatricát sz*rból:-)
2012. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fölösleges. Állandóan moshatnád. Csak porfogó. Tegyél alá textil pelust, azt csak gyorsan kicseréled, ha baleset történik és kész.
2012. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor még nagyon pici volt a lányom, akkor én is textilpelust raktam alá. Ha valami történt, én kimostam és raktam a másikat.

Bevallom őszintén én sem feküdnék csupasz háttal egy hideg nejlon felületen. Én a pelenkázót nem csak peluscserére, hanem öltöztetésre is használom, így elkerülhetetlen a pucér kis test a hideg felületen.

Mióta nagyobb és sokat ficereg, én is betegalátétet használok, de nem az eldobhatót, hanem a mosható fajtát. Felső oldala steppelt anyag, az alja pedig vastag gumi. Ezt néha kimosom, amíg szárad, addig rárakom a másikat.

[link]

Én abban az esetben venném meg a frottírt, ha nem csúszkál a pelenkázón, és ha minimum kettőt vennél.

2012. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mentek a kezek

akkor maradok a textilpelusos verziónál, de falra csapás nélkül:))

2012. ápr. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!