Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik korán elkezdték...

Anyukák! Akik korán elkezdték a hozzátáplálást,5-6 hós babátok fél üveg bébikajával mennyi ideig bírja? Mennyi idő múlva éhezik meg utána?

Figyelt kérdés
kisfiam 5 hós.10óraira sütőtökpürét kap,eddig ezt az 1 étkezést váltottuk ki.Fél üveggel eszik meg belőle plusz 20ml vizet iszik meg közben..
2012. ápr. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom egy üveggel kényelmesen megeszik belőle, aztán még néz, hogy hol a többi. :) Iszik rá 100-120 ml teát, és így 4-5 órát kibír.
2012. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne vízet adj utána, ha csak fél üveggel eszik meg belőle, hanem tejet. Egy étkezés akkor van kiváltva, ha minimum (!) 150 grammot eszik meg - legalábbis nekünk ezt mondta a dokinéni. Egy fél üveg pedig nincs ennyi ugyebár.


+ szerintem a sütőtökpüré nem nagyon laktató, ha mondjuk krumpli + sütőtök lenne, az más, de így magában (szerintem) kevés.

2012. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 150 gr főzelék után amit én csinálok (pl krumpli-alma), még megiszik kb 100 ml tápszert. Mondjuk mi elég nagyétkűek vagyunk. Utána kínáld még meg tápszerrel, vagy ha szopik akkor cicivel. Egy fél üveg biztos, hogy nem elég kiváltani egy étkezést.:))) De minden baba más, úgyis észreveszed ha megéhezik, és ez alapján tudod emelni az adagját ha kell.
2012. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont az előbb vágott be az 5 hós kisfiam szopiidőben egy fél üveg sütőtök-krumplit. Úgy ordított utána kb. 10 perccel, hogy szopiztunk is és evett rendesen. Szóval gyakorlatilag semennyi időt nem bír ki...
2012. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos a fiam.

Kb. felét eszi meg a 190 grammos üveges bébiételnek egyszerre és utána letol még kb. 100-120 ml tápszert!

2012. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!