Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik kimondottan éjszakai...

Létezik kimondottan éjszakai tápszer. Az tényleg laktatóbb?

Figyelt kérdés
A fiam sokszor felébred éjszaka és olyankor cumit kell a szájába tenni és vissza alszik. Lehet,hogy nem lakik jól az esti tápszerrel,ezért gondoltam ki kellene próbálni. 2 fajtát láttam,ami kimondottan éjszakainak hirdetik,mert jóllakottabb lesz a baba tőle. Ez tényleg így van? Van akinek bevált?
2008. ápr. 18. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Az éjszakai tápszerek hat hónapos kor után adhatóak, mert rizs vagy valami gabona van benne. Nem is annyira éjszakaiak, hanem estiek, tehát az utolsó etetéskor kell neki adni,és akkor elvileg jobban eltetlik tőle. Szerintem működhet, de hat hónapos kor előtt ne add.
2008. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Sinlac nagyon bevált. Ennek szentjánoskenyér-mag és rizs az alapanyaga, nem allergizál annyira. Esti etetésnél adjuk, nagyon büdi, de minden gyerek imádta eddig, akiről hallottam. És jót is aludtak tőle :-)De persze ez is csak fél éves kor után.
2008. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A sinlacot már 4 hó kortól lehet adni
2009. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!