Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeopátiával meg lehet...

Homeopátiával meg lehet előzni az oltási szövődményeket?

Figyelt kérdés
homeopátia, oltás

2012. ápr. 19. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Milyen szövődményre gondolsz? A rövidtávúak, mint láz, bőrpír abszolút normális immunreakciók, a hosszútávú szövődmény pedig annyira ritka, hogy nagyítóval keresheted. Egyébként, ha ennek tudományos alapja lenne, akkor mindenkinek ajánlanák hivatalosan is a homeopátiát. Hidd el, az rosszabb lenne, ha a betegséget kapná el..!
2012. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Meg lehet és érdemes is. Tudok cikket ajánlani a témában, de a személyre szabott homeopata orvos által adott és megfelelően szer mindig hatásos/abb.

[link]

Én a Thuját és a Siliceát adtam a kislányomnak a 3 és 4 hós oltások alkalmával, a 15 és 18 hónapos oltásokat homeopata orvos által adott szerrel fogjuk kivezetni,. mert ezeknek súlyosabb mellékhatásai lehetnek.

Szerencsére a komoly mellékhatások ritkák, de a megelőzés teljesen ártalmatlan, ennélfogva semmiképp sem mondható feleslegesnek.


Orvos anyuka

2012. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Első!

A kérdező nem az oltást szeretné elkerülni, hanem a mellékhatásokat minimalizálni. A mellékhatások igaz, hogy előfordulnak, de semmiképp sem mondhatóak normálisnak, maximum megszokottnak.

2012. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves orvos anyuka! Szeretném, ha mellékelnél szakmailag hivatalosan is elfogadott, tudományos kísérletekkel igazolt publikációt az oltási szövődményekről, és ennek a megfelelően dokumentált valid mintával igazolt megelőzéséről is.

Tehát korrekt kísérleti eredményekre lennék kíváncsi és arra is, hogy mit kell "kivezetni" a szervezetből.

2012. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha gondolod, megadom priviben a dokink számát, ő biztosan tud neked linkelgetni, ha igényed van rá. Nem homeopata orvos vagyok, nem fizetek elő szaklapokra, illetve igen, de azok más területet ölelnek fel.

De inkább a szkeptikus fórumot javasolom, ott remekül el lehet beszélgetni hozzád hasonlóan gondolkodókkal, én nem vitázni jövök ide.

2012. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor tehát érdemes megelőzésre is bárkinek, nem csak utólag? Van akinek nem ajánlott?
2012. ápr. 19. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat a vitáért, de itt volt egy korrekt kérdés, amire a kérdező korrekt választ szeretne kapni. Olyat, ami a valóságról szól és nem a hitről...tehát tudományos alapja van.
2012. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!