Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjatlan body+póló vs. Rövid...

Ujjatlan body+póló vs. Rövid ujjú body magában?

Figyelt kérdés
1 éven aluli babádra mit adsz nyáron 26-28 fokig?

2012. ápr. 19. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Rövid nadrágot pólóval, vagy simán rövid ujjú bodyt adtam tavaly nyáron a fiamra. Szeptember végén töltötte az 1 évet.

Azokban az iszonytatóan nagy melegekben pedig kis gatya volt rajta trikóval.

2012. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Szerintem inkább csak body; a másik már alapból két réteg, nem sok az néha? Persze attól is függ, mennyi idős pontosan, mennyit mozog vagy épp fekszik...

Mondjuk az én lányom az izzadságtól gyorsan kipattogott anno, úgyhogy én egy árnyalattal mindig lazábbra öltöztettem, mint ahogy elsőre akartam.

2012. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron a nagy melegben ujjatlan bodyt adtam kisfiamra, akkor volt 7-9 hónapos, így is állandóan leizzadt, a pelusba majd' befőtt. Ha "csak" 22-24 fok volt, akkor meg egy napozót (mint egy rövidujjú body, csak van egy kis combközépig érő szára is). Jah, valami nagyon vékony szemellenzős sapi/baseball sapi volt rajta, hogy ne süsse annyira az arcát a nap.
2012. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body+rövidnaci, vagy napozó.
2012. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!