Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki sterilizáló folyadékban...

Aki sterilizáló folyadékban fertőtleníti a cumikat, hogy oldja meg, hogy a folyadék, ami beszivárog a cumiba, ne kerüljön a baba szájába?

Figyelt kérdés
Még anno vettem egy sterilizáló folyadékot, de csak egyszer használtam 10 hónap alatt, mert szerintem az a vegyszer nem tesz jót a babának, főleg, hogy belemegy a belsejébe. Én ezért kifőzéssel sterilizálok, de ez a dolog érdekel. Mert lehet kidobom a folyadékot.

#cumi #sterilizáló folyadék
2012. ápr. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn pont azért nem használtam amit írtál.


németországban élek, és elkezdtem keresni itt, és nem találtam. pedig chicco itt is az egyik legismertebb baba márka, mindenét lehet kapni, de ezt nem. tuti meg van miért nem engedik behozni, mert sehol még neten sem volt.

2012. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi nem használtuk műanyag meg gumi sterilizálásra,mert átvette a tej a fertőtlenítőízt,mi csak üvegeket,meg ilyan dolgolat fertőtlenítettünk abban,amivel nem eszik,és a fejőgéphez sem volt jó
2012. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megy a kukába.
2012. ápr. 20. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ne dobd ki, másra is jó lehet még. Olyan dolgokra amik nem a baba cuccai, vagy pl később amikor nagyobb. Én pont most használtam másfél évesemnek hányás-hasmenése volt, és az összes műanyag mosható játékot (duplo, stb) beletettem a kádba és áztattam benne. Kiságy rácsait is át lehet vele törölni. Ja, múltkor meg a lakáskulcsot tettem bele miután kisfiam beledobta a wcbe.... :)
2012. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm!
2012. ápr. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!