Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházból hazaérkező baba 4-5...

Kórházból hazaérkező baba 4-5 napos. Szopáson kívül kell e más folyadék, tea, cukros víz stb? Van aki javasolja, van aki azt mondja, hogy a tej az folyadék és nem szükséges más.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
én nem adtam külön folyadékot csak 5 hónapos korában előszőr. 10 hónapos koráig szoptattam.
2010. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
télen nem ,nyáron a nagy melegben meg szoktuk kínálni
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
6 hónapos koráig csak tejet kapott, kánikulában is. A tej folyadék, mellette nem kell külön folxadék. Pláne nem egy pici babának, akinek kb cseresznye méretű a gyomra. ne foglalja a drága helyet az értéktelen tea a tápláló tej helyett.
2010. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

csak gondolj bele: te kibírnád, ha csak tejet ihatnál, és mást ne, ami a szomjadat oltja pl. vizet? azt hiszem, ebben benne van a válasz.

persze mindjárt jönnek a fanatikusok, akik szerint a víz méreg és babának inni adni halálos bűn.

2010. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Elvileg fél éves korig elég az anyatej!!! Ha igény szerint szopizik,és van elég tej,szerintem nem kell más. Ha mégis szeretnéd megkínálni,a forralt vizet ajánlják!
2010. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam vizet két szopi között, és főztem görcsoldó teát is ánizsmagból és édesköményből mert nagy volt nálunk a hasfájás. Jól jött egy-két korty víz vagy babatea olyan helyzetekben mikor nem lehetett azonnal szoptatni és 22 hóig szoptattam.
2010. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Mi 5 hetesek vagyunk és én adok neki Mecsek babateát is, és szívesek issza szopi után is. Legalább leöblíti a tejet vele és nem lesz szájpenésze.
2010. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Én csak amikor elkezdtük a hozzátáplálást, akkor adtam neki vizet. Kb. akkoriban kezdődött a nyár is, akkor sűrűbben kínáltam a vízzel.

A hasfájós korszakában kipróbáltuk a bébiteát, de nem használt, ezen kívül én nem adtam neki akkoriban mást neki.

Az anyatej szerintem is mindent tartalmaz, ami egy pici babának szükséges. Ha megnézed, az elején vizesebb állagú tej jön, majd utána sűrűbb, laktatóbb.

2010. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A cukros vízen kívül adhatsz neki más folyadékot.Két szoptatás között megkínálod néha,ha szomjas inni fog,ha elég neki az anyatej és nem iszik,az sem baj...
2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Adj neki !!!

Én is benyaltam ezt a sok hülyeséget amit itt olvastam ,hogy csak szopizzon ! Aztán amikor aceton szagú volt a lehelete a kevés folyadéktól ,akkor vakaródzhattam ,hogy egyáltalán miből adjak neki inni ,mert nem is ismerte a cumit ! Adj neki inni !

2010. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!