Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl van ha megnyomom a...

Mitöl van ha megnyomom a mellem akkor áttetszö folyadék jön belölle! Jan 14. töl volt egy 3napos mensim! A hasam eléggé puffadt és a mellem is érzékény lett a napokban! Gondolhatom azt hogy baba van a dologban? Illetve mitöl lehet a mellemböl jövö. !

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háááát...előtejnek még kicsit korán van...
2009. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de ez nem igazán terhességre jellemző tünet. Utalhat hormonális problémára. Ha korábban nem volt és továbbra is fennáll célszerű lenne orvoshoz fordulni.
2009. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomkodd! Az szerintem nem jó!
2009. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sorstársad vagyok. Kb ezekkel a tünetekkel én is azt hittem terhes vagyok, de nem. Orvoshoz mentem a negatív tesztek és a megjött menzi után, és kiderült, hogy a prolaktinom kb kétszerese a normálisnak. Emiatt nem is maradhattam terhes! Menj orvoshoz, mondd el neki ezt a tünetet és kezeljétek ki! Ma azzal vigasztalt, hogy a kezelés mellett 6 hónapon belül babás leszek!
2009. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ,lehet hogy orvoshoz kell fordulnom ,de az az érdekes tavaj májusban volt egy vetélésem és ez akkor is jelentkezett ebböl gondoltam bizakodóan talán babára!de nagyon köszönöm a tanácsokat :-)
2009. jan. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!