Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 6 honapos,2 hete kezdtem...

Babam 6 honapos,2 hete kezdtem a hozzataplalast. Minden szilard kaja utan, azonnal kaksi van, kb.5 perc mulva. Ez azt jelenti, hogy meg nem all kesz a szervezete?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért kakál, mert nem áll készen. Gondolom még nem adsz neki nagy mennyiségeket. Az én kisfiam egy nap egyszer vagy kétszer kakál, és az mindig evés után van, bár nem feltétlenül szilárd kaja után, van hogy a tápszert követően.
2012. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akarmikor etetem,azonnal es csak szilard kaja utan kakil.tej utan sosem azonnal.fel uveggel eszik bebi kajat,6honapos
2012. ápr. 17. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz te neki hamit? Egyébként normális a sűrű kakilás, mert még most szokik hozzá a szervezete.
2012. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azert nem,mert felek ra akad a torkara ,amit en csinalok,nem tudom ugy puresiteni,mint a boltban..olyan higra nem tudom
2012. ápr. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!