Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy türelmeseb...

Mit csináljak, hogy türelmesebb legyek és ne idegesítsen fel fél perc alatt a gyereksírás?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám és nem egy sírós baba, de ha sír, akkor nagyon gyorsan felidegesít, hogy nem tudom miért teszi.

2012. ápr. 11. 13:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
azért, hogy nyugtasd meg. Mindenkinek a saját gyereke sírása a legidegesítőbb, ez így van kitalálva. Nem direkt szekálásból csinálja, csak még nem tud beszélni. És naná, hogy a legidegesítőbb frekvenciát találja meg.
2012. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tudom, de minél jobban sír, annál idegesebb leszek és nagyon rossz dolgok fordulnak meg a fejemben.:( Pedig imádom a babám.
2012. ápr. 11. 13:52
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

jaj erre én nem jöttem rá...az első fél év nagyon idegesítő korszak volt:)

Próbáld kizökkenteni, nézzetek ki az ablakon, nézzetek tükörbe, mutass neki valami újat.Ezek nekünk nagyjából bejöttek, de nem mindig:)

2012. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
4%
akkor legjobb, ha nem mész oda hozzá, míg le nem nyugszol. Csukd rá az ajtót és nyugodj le.
2012. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, általában ezek nálunk is használnak, csak este, éjjel nem tudom őket alkalmazni:)
2012. ápr. 11. 13:56
 6/29 A kérdező kommentje:
Engem inkább praktikák érdekelnének, mint pl. relaxáció stb.
2012. ápr. 11. 13:58
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

ja hát én éjszaka sokszor majdnem a falba vertem a fejem...és sajnos nekem is jártak rossz dolgok a fejemben, amitől meg is rémültem, hogy válthatja ki ezt belőlem, hiszen annyira szeretem:(

túlélni...nincs jobb tippem...

2.

2012. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én is szégyellem magam ezek miatt. Történt olyan, hogy kicsit erősebben fogtam meg a combját mérgemben. Ha tehetném, felkötném magam ezért, de pont emiatt keresek praktikákat, hogy többet ilyen ne fordulhasson elő.
2012. ápr. 11. 14:02
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
hát tudod, amiket írtál, nem normális dolog. Ne bántsd a babát, az lenne a legjobb, ha nem lennétek együtt 0-24-ben, mert attól be lehet golyózni. Minél többet legyél társaságban, pihend ki magad, töltődjél fel. Nem lehet, hogy túl sokat vagy te a babával és csak a te dolgod a házimunka+baba éjjel nappal? Ez kellene változtatni, legyél önzőbb.
2012. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
ja, és inkább párnát vagdossál a földhöz meg ilyenek.
2012. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!