Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik ismerősöm havonta mossa...

Egyik ismerősöm havonta mossa a babakocsi huzatát, mindennap lemossa a kerekeit. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Én csak fél évente csinálom meg.
2012. ápr. 21. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha ő így érzi jól magát. Én is félévente mosom.
2012. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekünk megvan már több mint egy éve, de nem mosom, mert nem levehető:(
2012. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi behozzuk a lakasba en is lemosom a kerekeit naponta.Itt budapesten fortelem mi van a jardakon....
2012. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pár havonta mosom, de ha valamitől nagyon összekoszolódik akkor kimosom ha csak pár napja/hete mostam, akkor is.
2012. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem az ismerősödnek elmegyógyintézetben a helye...:/


Te jó ég miért ne lenne normális? :D

2012. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha születik még egy gyereke, akkor majd erre nem lesz ideje. Minden normális, amire időd van.

Én kb 2-szer mostam le a kocsi kerekét, amikor kutyakakába toltam.

Az ismerősöd tisztaságmániás és időmilliomos.

Idejöhetne és kimoshatná a mienket is.

2012. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális.

Személy szerint évszakváltáskór és ha össze csokizza,foltosan hagyja a huzatot akkor mosom ki.A kerekeit szinte naponta lemosom,mert az autóba is beteszem a babakocsit és ugyebár mind tudjuk,melyiket könnyebb tisztítani.

2012. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Hát akkor csak gratulálni tudok neki, mert nekem a férjem egyszer teljesen, vázig lecsupaszította a babakocsit, hogy ki tudjam mosni, de az 45 perces munka volt,szét- meg összerakásnál is.

A másik meg, hogy egy babakocsit össze lehet csukni, és el lehet rakni azért mosogatni külön a kerekét....? Én a sárfoltokat szoktam felmosni utána, semmi egyéb.

2012. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél még én is két-három havonta mostam, de én egyébként olyan Monk típusú ember vagyok.:) A másodiknál meg örülök, ha arra van időm, hogy időnként kiporszívózzam a kifli morzsákat belőle. Szóval igaza van annak, aki azt írta, hogy ha van erre ideje, miért ne! Bár a huzat biztosan hamarabb tönkremegy így...

A kerekek után felmosok, ha kell, kertes házban lakunk, előszobában tárolom a kocsit (linóleum van ott), a kerekeit sosem mosom le. Ja, és ez Békés megye, nem Bpest, itt sok helyen még normális járda sincs, irigykedem a pestiekre a koszos járda miatt!!:D

2012. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bar ne lenne pesten jarda, a fold beissza a csovesek dolgait meg a kutyaket,de a beton nem.Videken lehet, hogy en se takaritanam napi szinten,de nem tudok egy legterben lenni mas vegtermekevel.Ezt nem tartom abnormalisnak.Kikerulni nem mindig tudom a lefolyasokat, mert vagy parkolo autoktol nem tudok kerulni(szeles a babakocsi) vagy forgalmas az uttest.
2012. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!