Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap hány a babám, mit...

Minden nap hány a babám, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos, nagyon levegös és bukós volt eddig is, de most már minden nap sugárban hány. Tápszert, anyatejet, és Sinemilt ( szentjánoskenyér ) is eszik elöetetésként. Espumisant vagy infakolt is eszik de nem segít neki a levegösségén. Az orvos nem foglalkozik vele mert fejlödik és gyarapszik rendesen.
2012. ápr. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvinném egy másik orvoshoz!
2012. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bukás normális.

A sugárban hányás minden nap viszont nem.

Fordulj egy másik szakemberhez!


Az én babám is nagyon bukós volt, néha hányt is. Úgyhogy ilyenkor mindig kikötöttünk a házi gyerekdokinál, aki szerint nem volt semmi baj.

Meguntam, hogy nem tud érdemben segíteni a babámnak (aki látványosan szenvedett már ezektől a bukásoktól és végül elkezdett fogyni is).

Elmentünk egy másik orvoshoz, aki alaposan kivizsgálta és végül Nutritont írt fel, ami az én babámnak segített, és bár ki kellett nőnie ezt a bukós időszakot, de mégis volt valami ami segített rajta valamennyit. Nem is értem, hogy a mi dokink miért nem írt fel neki valami mást, hogy hátha jobb lesz...


Szóval mielőtt babád stagnál, vagy fogy, vagy bármi más történik, szerintem vidd el egy másik dokihoz. Ha valóban nincs baj, legalább két orvostól hallod, ha meg ne adj Isten baj van, akkor még időben derüljön ki.

2012. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajjaj, én elsőre azt, hogy válts orvost... lehet, hogy csak azért gondolom ezt, mert az én gyermekeim csak akkor hánytak, ha betegek voltak, de az semmiképp sem tűnik természetesnek, hogy hány nap mint nap. Az, hogy bukik, ok, de ez nem. Próbáltad egyébként törzsét picit megemelve altatni őt? Van direkt refluxpárna is picibabáknak.

Helyedben egy hasi ultrahangra is elvinném, és esetleg gasztroenterológiai vizsgálatra, hogy kiderüljön, a gyomrával/emésztésével minden ok-e.

2012. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, válthatsz orvost, de bocsi, h megkérdem, mi az h "előetetésként"? Utána még kap vmit?
2012. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elöetetés mint ahogy irták a Nutritiont, ez is összetételre ugyan az. Egy sürübbre kikevert amit megeszik elöször és utánna a tejet vagy tàpot mert minèl hígabb annál könnyebben kijön belöle.
2012. ápr. 21. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!