Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák tudnátok segíteni?...

Anyukák tudnátok segíteni? (tápszer, tejital kérdés)

Figyelt kérdés

Kisfiam csütörtökön lesz 1 éves,naponta kétszer eszik tápszert reggel 120ml tápszer majd 1-1,5 óra múlva reggelizik tejpépet,egy kis kenyérkét,gyümölcsöt.

Tízórai már nincs,nem igényli.

Ebédel főzeléket,vagy húslevest,krumplipürét husival,vagy tejszínes,joghurtos zöldségköretes ételeket,szóval elég változatosan,sokszor azt eszi amit mi is csak nem annyira fűszeresen vagy egy-két hozzávaló különbözik.

Uzsonna,egy babapuding vagy keksz gyümölccsel,esetleg kölesgolyó.

Majd vacsorázik fél 6-6 felé,kenyeret sajttal,felvágottal,vagy az ebéd maradékát.

És lefekvés előtt megeszik 210ml tápszert.

Tejtermékeket eszi,nagyon szereti,ételébe kapott már nagyon kevés felforralt tejet pl 2 kanál felforralt tejet a krumplipürébe,vagy 1dl tejet a tejbegrízbe amit higítottam 2dl vízzel.Nagyon keveset kapott nem akarom elsietni,csak fokozatosan,a doki mondta nyugodtan próbáljam meg,ízlik-e neki,hogy tudjuk bírja -e.


Arra lennék kíváncsi 1 éves kor után mit adjak neki a Beba Jóéjszakát tápszer helyett?

Utána néztem,hogy különböző tejitalok vannak,nem akarok persze csak azt adni neki,de úgy gondolom,szépen lassan kell átszoktatni a tápszerről a tejre,persze fokozatosan azt is fog kapni de reggel,este még maradna a tápszer majd reggel elhagynánk maradna a tejpép,meg tejtermékek napközben,és csak este kapna tejital mondjuk aztán majd az is elmaradna,ha már nem lesz rá szüksége olyan 15 hónaposa.

Szerintetek a tejital jó lesz?

csak Nestlét vennék,a Milupa egyátalán nem jó a gyomrának már kisebb korában is voltak problémák a gyomrával,mikor kipróbáltuk a Milupa tápszert,és tejpépet.


Előre is köszönöm a segítséget,bocsánat kicsit hosszúra sikeredett.


2012. ápr. 21. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tejitalt/tápszert adsz neki már, amilyen szimpatikus nektek. Én nem hiszek ennyire a márkákban. Az én fiam Ha-s bebát ivott 15 hónapos koráig, utána a DM-es 3-as tápszert itta több, mint két éves koráig. Nekünk bevált, olcsó és jó ízű volt.
2012. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a mülleres bebivitára tértem át a Humana jó éjt tápiról. Ez is olcsó, és nekem bármennyire nem ízlik, kisfiam odáig van érte. :) Pedig előtte nagyon finnyás volt, tápiból nem volt jó akármelyik, de ez a bebivita tejital bejött neki. 1190 Ft egy doboz.
2012. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nestlé vaníliás tejitalt kapja a kislányom reggel-este.
2012. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.A tejitallal jól lakik,nem ébred fel éjjel,hogy éhes?
2012. ápr. 21. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ébredt fel utána sem, pedig jó éjt tápiról váltottunk tejitalra.
2012. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,vettem neki tejitalt most este azt kapott,remélem,reggelig alszik tőle :) Köszi a válaszokat
2012. ápr. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!