Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónaposan hány kilónak...

16 hónaposan hány kilónak kellene lennie egy babának?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

20 évesen hány kilónak kellene lenni egy felnőttnek? És 30 évesen?... Nincsen ilyen! Persze vannak grafikonok, de minden gyerkőc más. Az enyém 17 hónapos, 1 éves korától kb. 10 dekát ha hízott (pedig nem egy nagy súlyú 9,5 kg volt 1 évesen - 2980grammal született, 4 hósan duplázott, 9 hósan triplázott, 6 hónapig csak anyatejes volt). Aggódtam is miatta, aztán beszéltem dokival, védőnővel, akik megnyugtattak, hogy ebben a korban inkább nőnek, mint súlyügyileg gyarapodnak a gyerekek. Egyrészt rengeteget mozognak, rengeteg új dolog van körülöttük, másrészt nem érnek rá enni, mert minden más jobban izgatja őket.

Egyébként alkatfüggő is, genetika is. Mi mindketten vékonyak vagyunk a Férjemmel. A legjobb Barátnőm babája 14 hónaposan másfél kilóval több az enyémnél, de ott a szülőkön is van mit fogni.

Egyébként hány kiló a gyermeked, hogy aggódsz miatta?

2012. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minimum 9-10kg-nak azért lenni kellene!

MIért, mennyi???

2012. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A fiam 1 hete töltötte a 15. hónapos kort és 10.5 kilónál járunk.Az utóbbi 1 hónapban fél kilót "hízott".Szerintem 16 hónaposan 10-11 kg súly között a legideálisabb,de ez a magasságától is függ.Fiam 82 cm,a védőnő szerint ez így tökéletes.Mondjuk sokat is mozog a kincsem.
2012. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Esetleg ha ez még segít:

[link]

2012. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!