Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok lisztes...

Mikortól adhatok lisztes ételeket a babámnak?

Figyelt kérdés
8és fél hós
2009. jún. 21. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ha eddig semmilyen kajára nem volt allergiás, és tejtermékeket már próbáltál neki, akkor megpróbálhatod a lisztes dolgokat is szerintem. én 8 hós korától adtam neki kb.
2009. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy 9 hótól.De a mi doktornénink azt ajánlotta,hogy heti 1x adjak neki baba kekszet,hogy szokja a liszt ízét és ne 9 hósan találkozzon a liszt ízével.7 hónaposak vagyunk.
2009. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy kis kiflicsücsök is mehet:) én most kukoricaliszttel sűritem-rántom a főzijét.
2009. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz a lisztes cuccokkal, én lisztérzékeny vagyok! Anyám nyomta belém a sok glutént gyerekként, közben sápadt, vérszegény, sovány, fáradékony gyerek voltam, rossz egészségi állapottal! Évekkel később derült ki, hogy lisztérzékeny vagyok! Anyám a mai napig ezt nem tudja elfogadni, a mai napig neki "hitetetlen" ez a dolog! Mindenféle dokik mindenféle kúrával kezeltek, de senki sem volt képes azt kinyögni, lisztérzékeny! A rendszeres beöntéstől kezdve a 100 féle tablettáig, mirer kiderült a probléma, és erre én jöttem rá már majdnem felnőttként!
2012. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!