Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposnak, akit már hozzátá...

6 hónaposnak, akit már hozzátáplálok, adhatom üvegből a gyümölcslét, vagy azt is csak kanálal szabad?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
jobb ha kanállal adod, hogy megszokja, hogy ezeket az ételeket már azzal kell enni. viszont ha semmiképpen sem fogadja el a kanalat, akkor add neki üvegből. én pl az esti tejpépet üvegből adom, mert lefekvés előtt annyira fáradt már a fiam, hogy nem hajlandó végigkanalazni az adagját. ő már 9 hós elmúlt.
2009. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a gyümölcslevet nem lehet kanállal adni, legalábbis elég macerás. Nálunk minden úszott a gyümölcslében, Add neki csőrős pohárból, bár az én fiam a teát még üvegből issza, viszont semmi mást nem fogad el üvegből.
2009. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én cumis üvegböl adóm
2009. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok,eddig kanallal adtam neki,de sok kifolyik a szájából és hamar rá is un.a knállal semmi baja.csak szerettem volna ha több gyümilé benne marad.megpróbálom a csőrös poharat,abból még nem ivott.
2009. jún. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!