Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sió gyümölcslét mennyi idős...

Sió gyümölcslét mennyi idős korában ihat a baba?

Figyelt kérdés
Sárgabarackosra vagy körtésre gondoltam.
2011. aug. 30. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 1 év felett adtam már neki,de azt is vizzel higitottam.
2011. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos,Elmúlott már 1 éves mikor elkezdtem adni neki,ő az őszibarackosat szereti.De én nem hígítom.
2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. másfél évesen kapott először ilyesmiket /sió, cappy/, én sem higítom.
2011. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem 1 év után kóstoltathatod gyümölcs levekkel, de inkább frissen facsard neki, vagy vegyél 100%ost. A Siót én nem adnám felnőttnek sem, 12%os cukrozott vacak!
2011. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Frissen préseld inkább. Körtének most van a szezonja. Kis vízzel biztosan felhígítanám.

Az én fiam 8 hónapos, csak vizet iszek, max. néha ízesítés nélküli teát (ha fáj a hasa). Nem is nagyon tervezem, hogy cukros, gyümölcslének nevezett, 12 %-os gyümölcstartalmú valamit adjak majd neki. Ha szomjas, jó a víz is, mi is azt isszuk. Ha meg valami édesre vágyik, majd centrifugázok neki gyümölcsöt. Persze, tudom, hogy elkerülhetetlen, hogy vendégségben, itt-ott ilyeneket igyon, és nem fogom ott tiltani tőle, de itthon én nem fogok neki adni.

2011. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak az őszit adom neki, vízzel hígítva, de 1 éves korától ilyet kap.
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
1 éves kor után.De vigyázz,mert a sárgabarack és a körte könnyen szorulást okoz.
2011. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sárgabarack, pont, hogy hígítja a székletet...
2011. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...meg a körte is. :)
2011. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!