Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyajegy kérdés: babáknál...

Anyajegy kérdés: babáknál mennyi idő alatt alakul ki a végleges színe? Rögtön? Napok? Hetek?

Figyelt kérdés
A kislányom pofiján megjelent egy elég nagy barna pötty, egyelőre viszonylag halvány. Nagyon el vagyok miatta keseredve, mert a szeme alatt, feltűnő helyen van. Van esély rá, hogy ilyen halvány marad vagy sokkal sötáétebb is lehet? Tegnap reggelre jelent meg.
2012. ápr. 21. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Kisfiam 1,5 éves, mikor fél éves volt kb akkor jött ki az első a karján, az egyből elég erős volt és azóta nem változott.

1 éves kora körül kijött egy a szája fölött oldalt, az eleinte alig észrevehető,halvány volt, most nem annyira erős mint amilyen a karján van(az rendesen sötét barna),de azért már teljesen egyértelmű hogy az anyajegy.


Nem biztos hogy bebarnul,lehet halvány marad.

Amúgy mekkora?Csak mert az én fiamnak már most kis "szexepil" ez az anyajegy, ha lehet ilyet mondani:)Lehet a lányodnak is az lesz nem?

Öcsémnek(14 éves) van egy osztálytársa,lány,és az egyik szeme körül kívül van vagy 5-6 kisebb nagyobb anyajegy.Hát az meg szerintem kimondottan tök jól néz ki!Sokan azt hitték, hogy henna:)

Ezt kis biztatásként írtam:)

2012. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

1 éves volt a múlt hónapban a kis csöppöm. Remélem nem lesz sokkal sötétebb a pöttye, ez még úgy elmegy.

2012. ápr. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!