Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első fogak kibújásának...

Az első fogak kibújásának ideje függ-e attól, hogy a baba anyatejes vagy tápszeres?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne,mert a baráti körünkben az anyatejes babáknak később bújuk ki a foguk.

/ az egyik barátnőmnek 11 hónapos a kislánya,még nagyon gyakran szopizik és nincs foga,a másiknak 1 nappal fiatalabb a kislánya,mint az én 7 hónapos fiam,ő sem akar elfogadni semmit az anyatejen kívül és még nincs foga/


A nagyfiam már az elejétől kapott tápszert is,csak 7 hónapos koráig tudtam szoptatni,de 7 hónaposan már 4 foga volt.


2009. jún. 21. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hóig csak szopizott és 6 hósan bújt ki az első. Uncsitesó is anyatejes volt és 9 hósan bújt ki a foga.
2009. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 9 hóig szopiztunk és 4 hósan kibújt az elő kettő. Szerintem nem múlik azon hogy mit eszik a baba. 11 hós kislány anyukája.
2009. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam anyatejes, 7 honapos. Meg nincs foga. 6 honapos kezdtuk a hozzataplalast.
2009. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam anyatejes volt 6 hós koráig. 5 hósan kibújt a két alsó foga. Most 7 hós és a felől is kijött már egy.
2009. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!