Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kisbabám gyakran...

1 hetes kisbabám gyakran szelel, fáj a pocija. Viszont 3 napja nem volt széklete. Ez természetes? (anyatejes baba) Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Mert van, ahol azt olvastam, hogy természetes, ha egy hétig sincs neki, de úgy aggódom.. Hívjam ki a dokit?
2012. ápr. 22. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj!:) Természetes,mert az egész tejcsit feldolgozza a kis szervezete. Sabsimplex cseppeket adhatsz neki ha fáj a pocija.Ha nagyon eldurvul a hascsikarása kérd meg a dokit írjon papaverines kanalas gyógyszert a picinek.Nekünk annyira durva volt,hogy csak attól nem visított éjjel-nappal. Én egyébként hívogattam a dokinéninket,de nagyon aranyos segítőkész és volt hogy 1/4 glicerines kúp volt a megoldás,de ez már késöbb pár hónapos korában.Szerintem ha megnyugtat csörizz a dokira.:) Jó babázást!!!
2012. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :) szerencsére azért alszik is és nem éjjel nappal sír, remélem nem is lesz rosszabb.. Csak sokat pukizik és látszik rajta olyankor, hogy szenved..
2012. ápr. 22. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon kicsi a babád,alig bújt ki.Ne aggódj anyatejes babánál az is normális ha hetente egyszer van széklete.Még dolgozik a kis pocija hozzá kell szokjon mindenhez.
2012. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha megy a puki akkor nincs nagy gond, esetleg mehet valamilyen csepp hasfajasra, de nagyon sokat segit a tornaztatas is. Kupot ilyen picinek semmikep sem szabad adni magadtol, elotte feltetlen beszelj orvossal

[link]

2012. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!!!
2012. ápr. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!