Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az első babáját császárral...

Aki az első babáját császárral szülte, a második babája könnyen "összejött"? A második baba is császárral született vagy természetes módon? Mennyi a két baba között a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm, hogy válaszoltok, fontos lenne nekem, és minden érdekel ezzel kapcsolatban!
2011. febr. 22. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt két vetélésem. Aztán ez miatt is, meg terminustúllépés miatt is lett a császár a lányommal. A próbálkozás második hónapjában megfogant a fiam, szóval könnyen összejött. Mivel a dokim piszok messzire utazott, és kockáztatni sem akartunk az előzmények miatt, ezért a 39.héten a fiam is császárral született. 21 hónap van közöttük.
2011. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sógornőm az első babáját császárral szülte, (az orvos hibájából), viszont 4.5 év után, a 2. gyerekét természetes úton szülte meg. A 2. gyerkőc nehezen, sokára jött össze.
2011. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk könnyen összejött a 2. baba császár után. 20 hónap van a 2 gyerekem között. Ráadásul még szoptattam az elsőt, mikor már terhes lettem a másodikkal. Sima szülésnek indult a 2. , de végül az is császár lett, mert egyáltalán nem tágultam, de már túl hordtam pár nappal.
2011. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Mi 2-2,5 évet szeretnénk a két gyerek között, remélem a 2. baba is könnyen összejön, mert a kislányom is az első hónapban összejött. Attól félek a 2. baba is császáros lesz, de akkor van remény, hogy nem.

2011. febr. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!