Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy nem néz...

Mi lehet az oka, hogy nem néz a hang irányába a babám?

Figyelt kérdés
11 hetes a fiam,és még nem néz a hang irányába.Hallani hall az biztos,mert volt hallásvizsgálata ott minden okés volt.A zajokra összerezzen.A zenét is szereti hallgatni,és az én hangomra is reagál (pl.elkezd ficánkolni ha hallja,de nem lát),csak éppen nem néz oda.
2009. jún. 21. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még elég pici,majd később nézelődni is fog,nyugi.
2009. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvost nem kérdeztetek? Az enyém is 11 hetes, de már követ végig a szobában a szemével, fejével, persze van, hogy azt nézi, amit ő akar, de láthatóan forgatja a fejét szemét hangokra, ha érdeklik. Ha a másik oldalára rakom a zenélő állatkát, odafordul. Sosem forgatja? Azt nem venném jó jelnek, én rákérdeznék orvosnál, inkább nyugtasson meg, hogy normális, minthogy baja legyen!
2009. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én is megmutatnám a dokinak,védőnőnek.Ilyenkor már mi is figyeltunk,forgolódtunk,sőt,már az első védőnői vizsgálaton is kérdezték,lehet,hogy csak nem érdekli a hang annyira,de jobb tudni,hogy nincs semmi baj.
2009. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Mindenképpen beszélek orvossal!

Most "berregtem" neki,mindkét irányba,és odafordult.De pl. ha csörgetem a csörgőt arra nem.Van egy "beszélő" játéka,ha azt beindítom nem fordul oda,viszont elkezd sírni.Gondolom nem tetszik neki a hangja.Remélem nem lesz gond vele...

2009. jún. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!