Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kisfiam még...

3 és fél hónapos kisfiam még nem fordítja a fejét a hang irányába, akkor sem ha én szólok hozzá. Tuti hogy hall, mert hirtelen zajokra, tapsra megriad. Azt olvastam hogy ennyi idősen már keresik a hang forrását. Várjak még, vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért ne vidd el,nem minden baba "olvasta " az erről szóló írásokat.Minden baba másképp fejlődik.
2009. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is megvoltam ijedve, mert az én kisfiam sem fordította a fejét a hang irányába ilyen idős korában. Ugyanígy megriadt a zajokra és akkor gondoltam hogy hall rendesen. Most 6 hónapos és a nevére is még csak most kezd odafigyelni.

Szerintem ne vidd még orvoshoz. Nincs semmi baja. :) :)

2009. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ingyenes sztk-s teszttel nem vesztetek semmit, max megmondják, hogy minden rendben van.
2009. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne is mondd!

Nálunk is ez volt!

Sőt!

Nem is nézett a négy hós kontrollon a dokinőre, hiába szólongatta, meg próbálta maga felé fordítani, erre beutalta a szemészetre, ahol hülyére kínozták, és SEMMI BAJA!!!

(a fülészeten voltunk 1 hósan, mert elcseszték a születés utáni vizsgálatot a kórházban, szóval az tuti rendben volt, ezért lett "csak" szemészetre beutalva)


Most 5 hónapos, és odanéz, ha szólok, és már tud koncentrálni bárkire!

Ennyit jelent egyetlen hónap!

2009. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem "kontrollon" voltunk, hanem a 4 hós tanácsadáson, csak rosszul írtam.
2009. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!