Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találtam az egy évesem hajában...

Találtam az egy évesem hajában egy ősz szálat (szerintem az), vam itt olyan anyuka, akinek a babájának van, volt? Mitől van ez, nagyon aggódom?!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan ismerősöm volt, akinek voltak ősz hajszálai: azok alatt pigmenthiányos volt a bőre.
2012. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Védőnő megmondja, hogy baj-e ez és, ha igen akkor hova kell menni!
2012. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem anya mesélte,hogy egy évesen volt a fejem búbján egy szál határozottan ősz haj,totál egészséges voltam-vagyok,és most,37 évesen is csak kb.15-20 ősz hajszálam van.Ebből kiindulva valószínűleg nincs jelentősége.Azért megnyugtatásképpen kérdezz dokit:)

2012. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Természetesen megkérdezem majd a védőnőt/orvost is!

Csak kiváncsi voltam,hogy van e itt is esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcolatban.

A lányom bőre,hála az égnek gyönyörű,barna...a szeme is barna...nagy fekete hajjal született,ami most már kezd kivilágosodni.

Először,azt hittem,hogy az a szál is csak világosabb,de nekem inkább ősznek tűnik..de csak egy szál...

Remélem,hogy ez nem jelent semmi bajt!

2012. ápr. 22. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
általános suliban volt egy osztálytársam, és elől a haja egy részen teljesen ősz volt, állítólag ő így született, egyébként semmi baja nem volt
2012. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Úgy megijedtem...már elkezdtem kombinálni,mindenféle agyatlanságok jutottak az eszembe :S

2012. ápr. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!