Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok mennyit...

3 hónapos babátok mennyit alszik egy nap? Most 3 hónapos a kislányom, és szerintem sokkal kevesebbet alszik, mint egy ilyen korú babának kellene.

Figyelt kérdés
Ma éjjel 7-8 órát aludt, és nappal sem akar nagyon aludni, egyszer aludt fél órát, valamint kétszer kb.20 percet a karomban, de amint leraktam sírni kezd és felébred. Sokszor van, hogy napközben nem is alszik többet negyed óráknál a karomban. Ez lehet vajon a foga miatt? Egész nap rágja az öklét, de még korainak találom. Arra is gondoltam, hogy kevés a tejem neki (csak azt kap), de szépen hízik, nincs gond a súlyával. Mért nem alszik vajon többet?

2012. ápr. 17. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az én babám 7 hónapos. Születésétől fogva keveset alszik.

4 hónapos koráig hasfájós volt, 3 hónapos korától ő is nyálzott (gondoltam, jönnek a fogai, de csak most bújt ki az első). Bármit kipróbáltam egyszerűen nem akart aludni.

Gyerekorvosnak "panaszkodtam", de azzal nyugtatott, hogy más baba még rosszabb alvó. Hát, ezzel nem segített. Így mára már beletörődtem.

2012. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4 honapos 3 hetes a kislanyom. O nappal 3-szor aludt 3 honaposan. Volt amikor 3xfel orat egesz nap. De ez naluk meg valtozik. Mostanaban delelott alszik fel orat ebed utan 2 orat este 20-30percet.
2012. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Az oklet az en lanyom is ragja 10 hetes kora ota. Viszket az inye. Ne aggodj mèg valtozni fog az alvasa. Amikor egyre tobbet mozog majd. Az enyem mar hasrafordul ez is farasztja.
2012. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Az en babam is 3 honapos es o is keveset alszik.Max.2x1 orat,valamikor annyit se.De legalabb ejszaka alszik,ugyhogy nem aggodom.Az enyem is ragja az oklet,de szerintem meg csak az inye erzekeny,hogy majd egyszer kibujik a fogacskaja.En is azt hittem,hogy ehes,de cicire raktam es nem kellett neki,abbol gondolom,hogy a fogzas lehet.Ne aggodj,ha almos,ugyis elalszik.
2012. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!