Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesen hason alvas? Szabad...

6 hetesen hason alvas? Szabad e hason aludnia egy 6 hetes babanak vagy sem?

Figyelt kérdés

ha hanyatt teszem le aludni, akkor sokat sir, es nyoszorog, es hosszas ringatas utan alszik csak el

mondtak hogy probaljam ki azt hogy tegyem hasra es hatha akkor jobban fog majd aludni

nem tudom hogy baj e vagy hogy lehet e


2012. ápr. 22. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én éjszaka az oldalán altattam bebugyolálva, de napközben hason aludt a hathetesem.
2012. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de nem baj neki hogy meg ilyen picin hason van?

es mennyi ideig lehet ugy hagyni?

2012. ápr. 22. 15:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is es a lanyom is mar a korhazban hason aludtak. A doki annyit mondott, hogy ha van legzesfigyelo, akkor nyugodtan alhat hason. A lanyom most 4 honapos, nappal is hason alszik.
2012. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

van legzesfigyelonk

hat kiprobalom hatha tenyleg bevalik es alszik majd

2012. ápr. 22. 16:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bajra gondolsz?
2012. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
most is itt alszik mellettem, hason, háromévesen. Semmi baja nincs.
2012. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiaim 13 hónaposak, születésüktől fogva csak hason aludtak (pedig koraszülöttek voltak és az egyik babának gond volt tüdejével, de már a kórházban az inkubátorban is szinte csak hasra fektették!). Egyikük kb. 1 hónapja már átfordul a hátára, oldalára is ha úgy van kedve, másikuk még mindig csak hason szeret aludni. Nyugodtan teheted hasra, főleg ha van légzésfigyelő, ha neki úgy kényelmesebb.
2012. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam az első itthon töltött éjszakától kezdve csak hason tudott aludni. 2,5 éves, és jelentem, még él. :) Volt légzésfigyelőnk, így teljesen nyugodt voltam.
2012. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

igazsag szerint csak aggodok, meg felek nehogy valami baja legyen igy, de most hogy olvastam a hozzaszolasokat megnyugodtam hogy lehet

2012. ápr. 22. 16:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb baba jobban alszik hason, mert így oda tudnak bújni valamihez (az ágyhoz), így jobban biztonságban érzik magukat. A mi kislányunk is gyakorlatilag születése óta hason alszik.
2012. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!