Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb, ha eleve külön...

Mi a jobb, ha eleve külön babaszobát csinálunk ikreinknek, vagy ha velünk vannak a hálószobában (ami egyben nappali is)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a külön szobára esküszök egy plusz alvóalkalmatossággal az egyik szülőnek ha lehetséges és szükséges.Mi a 12 hetes kislányunkat 6 hetesen hagytuk egyedül a szobájában és mindkét ajtó nyitva van és van légzésfigyelő, pedig ő koraszülött volt.
2009. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha eleve külön szobájuk lenne. Még akkor is, ha eleinte veletek lennének a háló/nappaliban, főleg éjjel, amikor még sokszor fel kell kelni hozzájuk. Azonban a későbbiekben fontos a nyugalmuk -és a ti nyugalmatok:)- érdekében a babaszoba. A nappali amúgy is forgalmas helyiség, és ha alszanak, nem lehet állandóan lábujjhegyen járni.
2009. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is külön szoba. És ha ott szokják meg az elejétől kezdve akkor nem lesz ezzel semmi gond. Én 9 hetes koráig együtt aludtam vele, azóta egyedül van, bébiőrünk van. Ő is jobban pihen és én is.
2009. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is külön szoba párti vagyok.

Ők is nyugodtabban alszanak, ti is:-)

És ne kell később elválasztással szenvedni...

2009. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok az ikrekhez,másodszor,igen én is külön szobára voksolok,egy plussz kanapé-félével.Nálunk is ez bevált,ott tudtam szoptatni,de akkor is jó volt amikor a kicsi beteg volt,és ott tudtam aludni a közelében.
2009. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!