Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pihenőszéket érdemes...

Milyen pihenőszéket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az egyszerűbb is jó vagy legyen rezgős? Márka? Ami minél tovább használható.
2012. ápr. 23. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez abszolút pénztárca függö. amilyet ti akartok. szerintem még praktikusságból sincs kivételzés, egyszerüen ami nektek jobb. talán hogy teljesen fektethetö pozicióig lehessen leengedni.
2012. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Max 20ezerig tudunk rá szánni. Most a hordozóban üldögél azt szereti, csak abban elég rossz pozicióban van szerintem.
2012. ápr. 23. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk FP rezgős volt. abban etettem mikor még nem tudott ülni. mi azt vettük ami kb. 4 éves korig jó, valami 20kg terhelhetősége volt....de 1,5 éves volt a lányom mikor eladtuk...
2012. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price van. Nemrég nőtte ki. Rezgős, zenélő virággal. Jókat aludt benne. Elméletileg addig lehet használni,amíg a baba nem ül fel magától. A miénk pont eladó,írj privit,ha érdekel. Szinte új! :)
2012. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!