Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok,10 hós a lányom...

Terhes vagyok,10 hós a lányom megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Amint már írtam 10 hós a lányom de megfogant a kistesó, nem tudom mitévőek legyünk, az anyagi hejzetünk, pont kijövünk a pénzből, van egy kis megtakarítűsunk is még a lányom születése elött félre tudtuk tenni, de nem hiszem hogy most tanácsos lenne megszülnöm a kicsit főleg hogy midnennek megy fel az ára és a szülés sem olcsó meg persze a pelus a gyogyszerek ugye nem kell fojtatnom, nem azt szeretném hogy ti mondjátok meg csak hogy ti mit tennétek a helyemben. ja és bocsi az esetleges helyesírási hibákért elég feszült vagyok mostanság a pici miatt....amit sajnos a lányom is megérez

2012. ápr. 23. 14:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt legalább 3-4 év korkülönbséget tervezek, DE: ha teherbe esnék amíg a fiam kicsi, csak akkor és csakis akkor mennék abortuszra, ha a hármunk megélhetését veszélyezteti az új baba. Magyarán csak akkor, ha semmilyen módon nem tudnánk megoldani a két picit. Az abortusz legvégső megoldás lenne nálam. Pusztán kényelmi okból nem vetetném el, egy életre megbánnám. (kényelmi alatt azt értem, hogy kényelmetlenséget okozna a megszületése, de alapjában nem veszélyeztetné a megélhetést)
2012. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 krisztivan ***** válasza:
Szórol-szóra úgy gondolom mint az első válaszoló:-))
2012. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Igazából pont elég volna a pénz a szülésre és a terhesség alatt felmerülő költségekre, és a jelenlegi pénzből nem hiszem hogy ki tudnám hozni a mindennapi ennivalót pelenkát gyogyszereket ha esetleg beteg lenne pl influenza. nagyon el vagyok keseredve
2012. ápr. 23. 14:42
 4/54 anonim ***** válasza:
Akkor ezt csak ti tudhatjátok a pároddal. Mármint hogy mennyiben okozna gondot. Mert tény, hogy a gyerekre nem lehet úgy alapozni, hogy a "szeretet elég", mert azt nem lehet enni adni neki, meg hogy "vannak használt cuccok" mert nem lehet egy babának mindent máshonnan megszerezni használtan, és azt sem tudhatod, kell-e tápszer neki, bármi.......számoljatok. Nekem megszakadna a szívem, az biztos, de sajnos elvetetném, ha a számolás után az jönne ki, hogy nem tudnánk nekik enni adni....de csak akkor!
2012. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
72%

Akkor talán jobban oda kellett volna figyelnetek hogy ne legyél terhes,,!

Én nem tudnám elvetetni a babát mert akkor nem tudnék a tesója szemébe nézni, akit viszont nevelek!

Azt meg nem hiszem el hogy nem tudnád őt még " bevállalni" hiszen a szülés után te is elmennél vele is,, gyesre vagy gyedre""" ami átmeneti segítség lehet !! vagy nem?

2012. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
83%

terhesség alatt mire kell pénz? max a vitaminra. szülésért nem vagy köteles fizetni. fürdetőt,popsikrémet most is veszel,gondolom gyógyszerek is vannak,max a pelus a plusz. családid megemelkedik,és ott az anyasági szülés után. nekem is 10 hós volt a fiam amikor kopogtatott a lányom,nekem eszembe se jutott elvetetni. lányod cuccai a picinek is jók lesznek,lehet egy kisfiún is pl cicás body. babakocsi,kiságy egyebek megvan ugye. ha tudsz szoptatni a kajávalé se lesz gond.


gondold át jól,az abortusz sok veszélyt rejt nehogy úgy járj h amikor meg akarod,már nem jön össze.


közhely de igaz: ahol 1-nek jut,jut 2-nek is

2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló FOGAMZÁSGÁTLÓ szedése mellett estem teherbe, igen átmeneti segítség a gyes de el is menne a babára, tényleg fogalmam sincs hogy mi tegyünk és sajnos apának sem :( most beszéltem vele este számot vetünk osztunk szorzunk és meglátjuk
2012. ápr. 23. 14:54
 8/54 A kérdező kommentje:
A lányom öszes ruhája rózsaszín a babakocsi halvány rózsaszín a szoba és a kiságy rózsaszín ebbe nem tehetem bele ha fiu lesz tényleg nem tudom eddig minden az abortusz mellett áll. A tesót majd 5-6 év mulva terveztük addigra megint ösze tudjuk magunkat szedni anyagilag.
2012. ápr. 23. 14:56
 9/54 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért kérdezed meg itt?? szerintem te már ezt eldöntötted hogy elveteted,, csak így próbálod magadat nyugtatni!!
2012. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz nagyon-nagyon-nagyon rossz anyagi körülményekben kellene éljek, hogy osztva-szorozva döntsem el, megtartok-e egy életet, aki nálam megfogant....


Én sem tudnék a nagy szemébe nézni úgy, hogy "lehetne testvéred drágám, meg is csináltuk, az a része jó volt, de sajnos nincs rá keret!"


Ez milyen hozzáállás????


Van egy gyerketet, van megtakarításotok, minden babacucc (kiságy, babakocsi, stb....) adottak.


De: TE TUDOD!!!

2012. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!