Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát csináljak a babámnak?

Milyen teát csináljak a babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos. Általában édeskömény vagy mecsek baby teát csinálok neki. Csak simán szoktam neki adni, nem teszek bele cukrot. Csak ötleteket szeretnék milyen más teát csinálhatok neki ami egy kicsit ízletesebb cukor nélkül is. Néztem a pickwick gyerekteákat, de nincs ráírva mikortól adható, gondolom még azokhoz kicsi.
2012. ápr. 23. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd mindenképpen teáztatni? Inkább most szoktasd rá a vízre, később nehezebb lesz. Sokszori próbálkozás után kezdte szeretni a kislányom is. Kiköpte, fintorgott, de mára megérte. Nem kapott teát, gyümölcslevet. Csak vizet. Mára csak az oltja a szomját. 1,5éves
2012. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! [link]

[link]

[link]

Vagy hippes, kecskeméti szentkirályos gyümileveket, babavizet. De miért kell teáztatnod, tápszeres?

2012. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsövel egyet kell értsek.


Lányom is kiköpte elég sokáig a vizet és arra jöttem rá ha most 1 év alatt nem szokik a vizhez akkor az a tipikus gyerek lesz akibe nem tudod a vizet bele eröszakolni sem. Ès ezt nem akartam. így fogtam és a 6 hós gyereknek addig nem adtam mást inni, míg rá nem szokott a vízre. közben tápszert kapott, így folyadéka megvolt rendesen. kb 2 hét alatt simán itta a vizet, innentöl felváltva kapta mindig is. Most másfél és akármit adhatok neki inni. Reggel teát kap de napközben csak vizet, ünnepnapokon, vendégségben édes löttyöket is kaphat.

2012. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tápszeres, és már főzelékeket is eszeget, és közben mindig megkínálom folyadékkal is. A vizet valószínű kipróbálom. Nem szeretném ha édes löttyöket inna, ezért nem is tettem soha cukrot a teájába. Köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!