Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 5 hónapos babámnak...

Adhatok 5 hónapos babámnak kamilla teát a tápszer után?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért tettem fel mert új tápszert adok, ami már kanalas és sűrű (Milumil vaniliás tejberízs 4 hónapos kórtol). Ugy veszem észre hogy ettől szomjas..
2012. febr. 1. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
vizet adj. A kamillatea szárít, székrekedése lehet tőle, főleg ha tápszeres is. Esetleg valamilyen babaitalt. Mondjuk én garzon teafiltert mártottam egy pillanatra a vízbe, éppen hogy megszínezze, és tettem bele cukrot és citromot, de lehet ezért megköveznek itt.
2012. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sima forralt és lehűtött vízzel kínáld.

Én csak akkor adok neki meleg, cukros kamillateát, ha szorulása van. De hosszú távon tényleg nem jó ezt adni, csak alkalmakkor. (pl megfázás)

2012. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

adhatsz kamilla teát egy hónapban 3x. mert szárítja a beleket.


"új tápszert adok, ami már kanalas és sűrű (Milumil vaniliás tejberízs+


ezt ugye te sem gondolod komolyan?

a tejberizs NEM TÁPSZER!

csak az összetételének az alapja ugyanaz, de ez nem azt jelenti, hogy tápszer.

ez bizony már hozzátáplálás és kanalas étel után kell vizet adni.

de csak napi 1x, esetleg 2x adhatsz tejpépet/rizspépet, a többinek tápszernek kell lenni!

2012. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a vizet nem szereti, öklendezik tőle.. Csak a teát szereti vagy a bébi italokat.
2012. febr. 1. 20:36
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként napi 1szer adok tejberízst a kislányomnak fürdés után hogy jól aludjon..
2012. febr. 1. 20:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Én is teszek cukrot és citromot a teába :)
2012. febr. 1. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg "sima" (azaz felforralt és lehűtött) vagy bébivizet kellene csak adni neki inni. Szomjoltásra ezek tökéletesek.


Szerintem azért nem issza meg a sima vizet, mert cukros-citromos teát meg egyéb ízesített italokat kapott, és azok után esze ágában nem lesz a sima vizet meginni, mert azoknak sokkal jobb íze van. Valahogy vissza kéne szoktatni a vízre, kortyonként, türelmesen, fokozatosan.


A tejberizs után nem tudsz neki egy kis tápszert adni - mármint innivalóként? (mert a tejberizs nyilván nem az)

2012. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Miért is lettem lepontozva? Sok okostojás aki szerint mindenki hülye csak ők helikopterek. Remélem ennél nagyobb örömetek nem lesz az életben.
2012. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!