Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírva, sőt visítva ébred 4...

Sírva, sőt visítva ébred 4 hós babám. Csukott szemmel, ki se nyitja és egyik pillanatról a másikra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Csinálja már egy ideje,"kísérletezgettem" hogy mi lehet az oka.Ha ott vagyok ha nem akkor is úgy ébred.A foga elvileg még nem jön,legalábbis az ínyén nem látszik semmi,igaz 2,5 hónapos kora óta rágja az öklét.Raktam már másik pozícióba,másik helyre is.Kiságy,utazóágy,babakocsi, a mi ágyunk,de mindegy volt neki.Hasfájáson már túl vagyunk.Ha felveszem,és sétálok vele egy kicsit abbahagyja és már mosolyog is.Nem értem.Valaki érti?

Az az érdekes, hogy jókedvű,állandóan mosolyog,csak akkor sír ha valami nem úgy van ahogy azt ő szeretné.

Éjszakát végig aludja,reggel mosolyogva ébred nem sír.Csak a napközbeni alvásoknál csinálja ezt.


2009. jún. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is pont ugyanígy csinálja, de ez amolyan hasfájásféle nála. (Mert utána jönnek a pukik is)
2009. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig ezt nem figyeltem,de akkor majd holnap!Köszi a tippet:)
2009. jún. 21. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 hósom is csinálja 4-5 napja. Úgy vettem észre, hogy székrekedése van. Most hőmérőztem és nagyon keményet kakilt.
2009. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk a széklet is teljesen rendben van,rendszeres,és nem esik nehezére,állaga,színe is rendben.Ezért állok értetlenül.Olyan keservesen tud olyankor sírni.Arra is gondoltam már hogy esetleg álmodik.De csak nappal?
2009. jún. 21. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is van hogy csinálja. Én úgy veszem rajta észre, hogy vagy rosszat álmodott és még nem ébredt fel rendesen, vagy pedig nagyon álmos még, és mérges hogy felébredt. Amikor kinyitja a szemét nekünk is happy van :)
2009. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Látod,erre sem gondoltam!MÉRGES!Elég valószínű,mert egyik alap tulajdonsága a mérgeskedés.

Lányok,köszi a válaszokat!Holnap azért majd figyelem a pukikat is!Remélem,akkor hamar elmúlik ez az időszak is.A lényeg,hogy nem beteg:)

Még egyszer KÖSZI!

2009. jún. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!