Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az esernyő és...

Mi a különbség az esernyő és a sport babakocsi között? Melyiket vegyem a 6,5 hónapos kislányomnak? Még egyedül nem tud ülni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk sport baba kocsit,aminek van eső védője,és vízszintesbe is lehet dönteni,téliesített.Pierre Cardin márka.Ha tudtam volna akkor ilyet vettem volna.Mi 6 hósak és pár naposak vagyunk :) Szintén nem tud ülni egyedül még.
2009. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van esernyő sport babakocsi, ami esernyő alakúra csukható össze. Van olyan amit szinte teljesen fekvő pozicióba lehet dönteni, ha nem ül még, én ezt venném.

Van lapra csukható sport babakocsi is, ezek is jók, de ezeket nem lehet olyan kicsire összecsukni.


Mi is most készülünk venni, mert a másik kocsink túl nehéz, papa csomitartójába be sem fér. :) Így veszünk egy esernyőkocsit, ami akár a hátsó ülésen is elfér.

2009. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is pierre cardin sport babakocsit vettünk,azt a fajtát,aminek a tolókája szarvacska alakú.Ha előbb tudom,ismerem,ezt veszem meg legelőször,ugyanis a "rendes" babakocsiját már kinőtte a gyerkőc!Én csak ajánlani tudom,és nehéz terepen is jól megy:)

4 hós baba anyukája

2009. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintén pierre cardin esernyő alakúra csukható (kis helyet foglal a kocsiban) sportkocsit használunk. Több fokozatban dönthető, így már akkor is bele tudtam tenni a fiam, amikor nem ült még önállóan.
2009. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.most már képben vagyok!:)
2009. jún. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!