Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hazsnált valaki ekcémára...

Hazsnált valaki ekcémára bioptron lámpát csecsemőnél/babánál? Segített?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
HaSZnált - bocs a félregépelésért.
2012. ápr. 24. 16:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább Lipobase Repair krémet használj.
2012. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, de annyira nem látványos a javulás, mint amennyire elvárná az ember. És önmagában az én kisfiamon nem segített, most meg már olyan krémet kap, amivel nem lehet párhuzamosan alkalmazni.

Erre a használj inkább... kezdetű mondatról meg annyit, hogy én kb. 20 félét tudnák neked felsorolni, amit használhatnál, mert nekünk vagy másnak jó volt, de ezt nektek kell kitapasztalni. Arra figyelj, hogy nem minden krémmel lehet párhuzamosan alkalmazni a fényterápiákat.

És nem csak mi, hanem rajtunk kívül sokan, akinek súlyos a gyereke bőrének állapota (tehát nem múlik attól, hogy néhányszor bekenem, még a steroidtól sem), mindent megpróbál, hogy segíteni tudjon a gyerekén, úgyhogy ne érezd kellemetlenül magad a lámpa miatt.

2012. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg a "használj inkább..." kezdetű mondatokat úgy kell venni, hogy valaki segíteni akar. Ezért válaszoltam a kérdésre. Ha nem találod hasznosnak a választ, akkor tedd félre, ennyi. Nem tudhatom, mit próbált már ki a kérdező, és nyilvánvalóan mindenki olyan módszert ajánlj jó szívvel, ami nekik már bejött.
2012. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek a 2. válaszolótól, én vagyok túl érzékeny erre a mondatra. Gondolom, ti is hasonló gondokkal küzdetek, mint mi, és én ezt a mondatot lehetőleg a nagytudású rokonoktól hallom, akik okosabbak, mint száz orvos. (Full tejallergiás a gyerekünk. Igyon kecsketejet, mert azért allergiás, mert eltiltjuk a tejtől. Nem számít, hogy a férjem majdnem meghalt kiskorában az allergiás asztma miatt, kísérletezzünk már ezen a gyereken is, hátha...)


Igazad van, tudom, hogy segíteni akartál a kérdezőnek, és még egyszer elnézésedet kérem.

2012. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. És a bioptron-lámpát hogyan használtad, emlékszel még? Hány percig, színterápiával?

A lipobase-t még nem próbáltam, köszi azért az ötletért is.

2012. ápr. 27. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már, melyik színnel, van hozzá egy tájékoztató füzet, abból néztem ki. De úgy emlékszem, az általánossal csináltam, nem speciális színnel.
2012. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!